Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyiket válasszam? Már totál...

Melyiket válasszam? Már totál döntésképtelen vagyok.

Figyelt kérdés
23 éves fiú vagyok. Le szeretném cserélni a kocsimat, (most egy 407-es peugeottal közlekedek). Mióta megláttam a 508-ast bele voltam esve. Minden vágyam az volt azóta. De nagyon tetszik a renault fluence is. Mindenképpen nagy autót szeretnék, csak már nem tudok dönteni, és segíteni senki nem segít, csak elökörködik az egészet. És habár nagy autó párti vagyok, most a kis új 208-as is nagyon bejön...valamiért francia autó párti vagyok...melyik lenne a legjobb? Kinézetre persze mindegyik tetszik. Köszi előre is!

2012. máj. 14. 20:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

ha nekem 23 évesen ilyen gondjaim lettek volna... sőt még ma is örülnék egy 407-es-nek, én a helyedben nem cserélgetném a kocsit,

nézd csak meg sokan még ma is 25éves Kadettel járnak, inkább tedd el a pénzed fontosabb dolgokra

2012. máj. 14. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Jó most a lényeg nem ez, de anyámék le akarják cserélni az ő kocsijukat, és ők átvennék tőlem ezt, és én azért vennék másikat. De most nem az anyagi körülmények a téma, csak érdekelne, melyik a három kocsi közül mondjuk a legjobb.
2012. máj. 14. 20:55
 3/15 anonim ***** válasza:

Keress olyan ismerőst, akinek már annyi ideje van kocsija, mint amióta te a világra jöttél. :)


Nézd meg a fogyasztást!

Mennyire egyszerű alkatrészt beszerezni hozzá?

Milyen a felszereltsége?

Mennyiért lehet eladni használtan, egyáltalán mennyire keresett?

Stb, stb.


Akinek évtizedek óta van kocsija, egész másképp fogja látni a dolgokat, mint a haverok.

2012. máj. 14. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
ha a nagy kocsikat szereted ne vegyél 208-ast mert 3hónap múlva már gyűlölni fogod, akkor legyen az 508-as
2012. máj. 14. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Hát, valamiért iszonyatosan tetszik az 508-as..
2012. máj. 14. 21:01
 6/15 anonim ***** válasza:

Ja én is örülnék ha ez lenne a problémám.

-Vegyél nagyot. -Vagy kicsit.. Attól függ mire akarod használni.

2012. máj. 15. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
Azt írtad 23 éves vagy, akkor én a helyedben nagy autót vennék, mert nemsokára családot alapítasz vagy már van, s akkor szükséged lesz a helyre. Gondolj bele válság van ne külsőre válassz autót hanem praktikusság alapján, meg fogyasztás alapján. Nagy hely leygen belül ha esetleg becsúszik egy két lurkó legyen gyerekülésnek hely. Ne fogyasszon sokat mert a benzinérak az egekbe járnak, és elhiheted nekem olcsóbb nem nagyon lesz. Jah és persze lehet hogy most még van pénzed(van állásod, jó fizetésed, dse bármikor bárkit kirughatnak, bármi jöhet és az ember hirtelen nem tud mit csinálni, szegény lesz) új autóra, de mi van ha később nem lesz, és akkor ez lesz az utolsó autód:/ Üdv: Niki
2012. máj. 15. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Most őszintén. Mivel foglalkozol?
2012. máj. 15. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Szinopszisokat fordítok, és társtulajdonos vagyok a bátyám cégében. De nem ez a lényeg, a kérdés a kocsikról szólt :D
2012. máj. 15. 12:26
 10/15 anonim ***** válasza:
Azért az nem semmi, hogy 208-tól 508-ig nem tudsz választani! :D 208-ast ne vegyél, mert még nagyon új és ezért lesznek gyerekbetegségei. A Fluence-hoz inkább nem fűznék hozzá semmit, hagyd azt békén. Ha van pénzed (és nem sajnálod) 508-ra, akkor egyértelműen azt válaszd. 1,6 THP motorral próbáltam, azzal egész kellemes.
2012. máj. 15. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!