Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Használt már valaki habszifont...

Használt már valaki habszifont a légszűrőbe nyomatva? Pl. Simsonnál ez milyen hatást eredményez?

Figyelt kérdés
2012. máj. 14. 22:43
 1/10 anonim ***** válasza:

Én még nem.

De szerintem hiperűrsebességet produkál mint az Ezeréves Sólyom,záróvonalnak látszik a szaggatott (vigyázz,becsapós,ne lépd át,lehet,hogy tényleg az).

Kivéve ha már benne a tejszín a szifonban mert az tuti dugulás,kinyalni belőle macerás az eper meg sajtreszelőben érezné magát.

Szerintem.

:))

2012. máj. 14. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
:D Én ki szeretném próbálni, úgy gondoltam, hogy belenyomok 3-4 patront egy nagy szódásszifonba, egy vékony csővel meg bevezetem a szűrőhöz. Aztán valahogy hozzáragasztószallagozom a tankhoz, majd uccu neki 3-masban a hegy! :D
2012. máj. 14. 23:00
 3/10 anonim ***** válasza:

Valahol láttam ilyen szettet robogóhoz.

Asszem 2 patron volt benne vlami kis szerkezetbe. Volt egy gomb rajta amit ha megnyomsz egy csövön elkezdi kiengedni a gázt :)

2012. máj. 14. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
8%

Embeeer.. XD

A habszifonba széndioxid van.. XD

A széndioxid meg oltja a tüzet. Tehát rosszabbul megy. XD

-De ha annyira tuningolni akarsz akkor hűtsd le valahogy a beáramló levegőt a karbi előtt. A megoldását rádbízom. Lehet többet érsz el vele.

Vagy ha egy rezós kipufogót teszel rá már akkor is többre mész.

De ha ennyire genyatuningolni akarsz akkor vedd le a légszűrőt és egy kindertojás műanyag felét rögzíts egy bilincsel a karbira ahová a légszűrőtömlő megy. A kinderkupakra egy kb két forintosnyi lukat vágj előtte. Ez búbbal kifele álljon.

Beszarasz úgy megy. XD

2012. máj. 15. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Utolsónak:

co2 a szódásszifonhoz van.

a habpatron az meg bizony nitró :D

2012. máj. 15. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Látom nem csak nekem jutott ez eszembe. Úgy 7-8 éve lehetett, mikor volt egy hegyrejárós trabantunk, amivel rallyztunk a földutakon. Nekem is kipattant ez a remek ötlet a fejemből, így hát a gumi szívócsőre csináltunk egy lyukat, az utastérből kivezettük a csövet, aminek a végére ment a szifon. A nitrót beadagolva érezhető teljesítménynövekedést nem igazán tapasztaltam, de a motor olyan eszeveszetten elkezdett csörömpölni, hogy majd kifeküdtünk a röhögéstől. Az adagolást megszűntetve a csörömpölés pár másodperc alatt megszűnt.
2012. máj. 15. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

"A habszifonba széndioxid van.. "

Mióta? Tudtommal dinitrogén-oxid van benne.

2012. máj. 15. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

A kerámiadugó meg smafu ugye?

Sz@rrá ég a dugattyú a túlhevüléstől de,hogy a gyűrű pikk-pakk gallyra megy az tuti !

2012. máj. 15. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Több benzint kell neki adni (beleb@szol egy jóval nagyobb fúvkát), na akkor menni fog a nitróval, mint állat, viszont anélkül meg sokat kapna. Ja és ha hosszú távra tervezed, ne habpatronnal adjad neki, hanem fogászati érzéstelenítő palackkal, az ugyanúgy dinitrogén-oxid :D
2012. máj. 16. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Max. egyszer-kétszer próbálom ki, azért nem akarom szétb@szni, mert nem tehet valami jót neki szerintem.
2012. máj. 16. 16:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!