Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Opel g astra diesel 1.7,2, 0...

Opel g astra diesel 1.7,2, 0 vagy ford mondeo 2000-2006 diesel hasonló motorral. Melyikkel járok jobban mert kb 900e-ért mind2 van?

Figyelt kérdés

A mondeo tudtommal ráadásul láncos, mindkettőben fontos hogy az 5 ajtós típust választanám,külsőleg mind kettő tetszik.

A ford 115lovas,mig az astra 85-101.Utobbiról hallottam már rosszakat


2012. máj. 15. 19:25
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Milyen rosszat hallottál az Astra G-ről? Én eddig mindenhol több pozitívumot olvastam, mint negatív dolgokat. Max az új alkatrészek árai drágábbak, mint a hasonszőrű autóknál, de maga az autó egyben van szerintem.
2012. máj. 15. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
ha mondeot veszel akkor a tddi motorosat abba még kevesebb az elektronika így kevesebb dolog tud elromolni. nekem is van már 4éve a kopó alkatrészeken kívül mást még nem kellett cserélnem hál Istennek
2012. máj. 15. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Eddig az 1,4 16v astrákat néztem,de többen a dizelre akarnak rábeszélni,megjegyzem kevesebbet fogyasztana jóval olcsobban kijönnék vele.Viszont tegnap olvasgattam és az adagoló vezérlő elektronikára többen panaszkodtak.Nagyon drága alaktrész,az autó árához képest.
2012. máj. 16. 05:18
 4/17 anonim ***** válasza:

Én a mondeot venném. Sokkal komolyabb autó mint az astra.


Itt rengeteget olvashatsz róluk: www.mondeo.hu (mondeo fórum)

2012. máj. 16. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
igen, ha motorikusan baj a Mondeóval akkor a gatyád rá megy, ezért kell megvétel előtt elvinni 1 Ford szervízbe kiolvastatni a hibákat, ott kiírja neked pl.: a 4.szelep meghibásodásától kezdve a csomagtér lámpa kiégéséig mindent
2012. máj. 16. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Az astra adagolója sem 2000ft...
2012. máj. 16. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Az 1.7-es dizel hibátlan (isuzu motor) ,de a 2 literes turbódizel opel motortól menekülj, fél millió az adagoló rá,ha tönkremegy -de a javitás is 250e felett -ha megcsinálják.
2012. máj. 16. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Én az olcsóbb fenntartás és az "igénytelenség" miatt az Astrát választanám. A Mondeo jó autó, de szerintem nem annyira megbízható mint az Opel.


Mondjuk én benzinest vennék.

Oké kevesebbet fogyaszt a dízel 1-2 literrel, de cserébe hangos, büdös, rákkeltő. Meg ha elromlik sokkal mélyebben kell zsebbe nyúlni.

2012. máj. 17. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
40%
Ford Focus-ban gondolkodnál esetleg? Annyiba mégsem kerülne mint a mondeo, alkatrészárak olcsóbbak opel-nél,továbbá jobb a vezetési élmény, futómű, kormányzás stb... Kicsit a beltér idiótának tűnhet (mármint az elrendezése),de 900 ropiért talán találsz jókat. Én is hasonló gatyában járok mint Te, bár én lehet egy 2005- Focus-ra invesztálok be, de ahhoz még tölteni kell a malacpersejt :)
2012. máj. 18. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Hmmm...astra G lesz szerintem,abból is az 1,4 16v..ezekből van választék bőven,dieselből kevesebb olyan áron.Dieselt nem merek beválalni pedig most azon tanulok.Fura lesz a benzines.A focus nem jön be,de a 2005-ös már nagyon is,de az már nekem sok.
2012. máj. 18. 16:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!