Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen színűre fújjam le az...

Milyen színűre fújjam le az autómon a fék nyerget, meg a dobot?

Figyelt kérdés
A téli felni alatt nem látszódott, de most vettem egy új alufelnit és rozsdás a nyereg, meg hátul a dob.Milyen szín lenne jó szerintetek?És hátul a teljes dobot lefújjam?

2012. máj. 15. 19:47
 1/9 anonim ***** válasza:

Attól függ hogy milyen szinű felnid van, ha pl fekete akkor piros, sárga jól nézne ki szerintem

De mindenkébb extrém hőálló festéket keress, mert ha felmelegszik a fék akkor a magas hőfok miatt komoly bajok is történhetnek

2012. máj. 15. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ehhez csupán egy kis szépérzék kell meg egy kis fantázia.

Elöször is milyen színű az autód mert mondjuk egy fehér színű kocsi alatt sárga nyereg meg dob az elég bután mutatna szerintem.

2012. máj. 15. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha nem akarsz hülyén kinéző autót, akkor talán olyat, ami illik a kocsihoz. Ha raksz ide fel képet a kocsidról(lehetőleg oldalról) akkor mondhatunk rá egy jó színt. Van aki a felni peremét, a fékeket, kilincseket, tükröket egyszínűre festi, és nem lesz 100 színe az autónak.
2012. máj. 15. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

na nem piros a kocsid akkor szerintem pirossal :D

persze az egészet fújd le akkor mutat jól :)

2012. máj. 15. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én arannyal festettem le a nyergeket, kicsit Imprezás lett az S80, de épp ez volt a festékboltban ( na meg fekete ).
2012. máj. 15. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Itt van 2 kép: [link]


[link]


Persze hogy hőálló festéket fogok használni csak nem tudom hogy milyen színű legyen.

2012. máj. 15. 20:41
 7/9 anonim ***** válasza:
Én kékre fújnám.
2012. máj. 15. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Valami nagyon rikító kék szerintem jól mutatna rajta :)
2012. máj. 15. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem sötétkékhez a fehér illene jól,főleg bmw-nek aminek kékfehér a jele.
2012. máj. 17. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!