Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek mit kapok, ha...

Szerintetek mit kapok, ha ilyen hurkákba csomagolok lisztet meg porcukrot és egy rendőri igazoltatásnál "véletlenül" elejtenék párat a kabát alól, meg még a csomagtartóba is rejtek párat? :D

Figyelt kérdés
Utána meg még zavartan is viselkednek. Csak a poén meg a hecc kedvéért. :D

#rendőr #buta #műdrog #aszitte
2012. máj. 15. 20:56
1 2
 1/11 kiflitolvaj ***** válasza:
100%
Ha szeretnél poénból a fogdában lenni, ameddig a szakértő meg nem állapítja, hogy nem kábítószer, akkor csináld. A rabosításodnak nyoma marad a bűnügyi nyilvántartóban. Ha pl. az USA-ba szeretnél utazni egy szép napon, akkor jó eséllyel pont emiatt nem fogsz tudni.
2012. máj. 15. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon hülye játék. Ha a rendör ugy itéli meg kábszerbirtoklásért rögtön elözetesbe is vághat amég be nem bizonyosodik hogy a nálad talált cucc nem kábszer. És csak ugy a hecc kedvéért náluk is hosszura nyulhat az anyag bevizsgálása. Megéri?
2012. máj. 15. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem sok mindent vettem ki a kérdésből, de amit értek az alapján meg akarod tréfálni a rend őreit igazoltatásnál. Egyébként valószínűleg bevinnének az örsre gyanús viselkedés miatt és határozatlan ideig bent tartanának - amíg rá nem jönnek hogy csak hülyére próbáltad venni őket. Azt most hirtelen nem tudom, hogy az eljárás költségeit átruházhatják-e magánszemélyre, de ha igen, valószínűleg megtennék. Továbbá elég valószínű, hogy megtévesztésért eljárás indulna ellened.
2012. máj. 15. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

2. vagyok

az 1. hozzászólását kiegészítve nem csak az amerikai utadat hiusithatja meg ha pl szeretnél dolgozni és a munkahelyeden épp kérnek erkölcsi bizonyítványt az se fog ezáltal sikerülni.

2012. máj. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
De én nem akarnám megtéveszteni őket, azt mondanám, hogy én csak így tárolom a porcukrot. Mert mittudomén haletetőanyagba keverem és egy vödörbe egy hurkával megy, ez így van kimérve praktikusan.
2012. máj. 15. 21:10
 6/11 Napkiraly ***** válasza:
szerintem ismerik az ízét, megnyalják mint a filmekben, aztán továbbengednek :) Arra viszont jó, hogy az elsősegély dobozról eltereld a figyelmet
2012. máj. 15. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ha van egy csepp humorérzékük, akkor miközben feldugja neked tövig a gumigotot a vastagabbik végével, majd elmagyarázza, hogy ő is csak viccel.
2012. máj. 15. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
De most nem úgy van, hogy nem ellenőrzik a dobozokat?
2012. máj. 15. 21:38
 9/11 anonim ***** válasza:

A rendőrök semmit sem kóstolhatnak meg úgy mint a filmekben.

Mert ugyebár az lehet vegyszer/méreg is. Persze ami valószínűbb hogy a kábítószer valamilyen vegyszerrel van hígítva.


Szóval mintát vesznek belőle aztán elemezgetgetik egy kicsit és akkor rájönnek hogy mi is volt.

2012. máj. 15. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem hiszem hogy megnyalnák inkább elküldenék vizsgálatra téged meg lecsuknának vagy 2-3 napra.Ha kiderül hogy csak porcukor akkor is megbüntethetnek mert a megtévesztő csomagolás meg a színlelt idegesség miatt hátráltatod a rendőrök munkáját és az ilyen ügy amúgy se gyerekjáték szóval inkább felejtsd el ha nem akarsz százezreket fizetni mert a hatóság is megtud szopatni elég keményen!
2012. máj. 15. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!