Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A Rover 400 mennyire bevalt...

A Rover 400 mennyire bevalt auto? 99-as. Megeri hogy elcsereljem 96-os Opel Corsamat ra?

Figyelt kérdés
2012. máj. 16. 11:17
 1/6 A kérdező kommentje:
1.4-es,1999-es,108 loeros es BMW motor van benne.
2012. máj. 16. 11:20
 2/6 anonim ***** válasza:
Igényesebb autó benyomását kelti a Rover, nem is feltétlen rossz annyira mint a híre, de sokkal több gond lesz vele mint a Corsával, ez borítékolható. Ha annyival jobban éreznéd magad a Roverben hogy ezt megéri bevállalnod, akkor cseréld.
2012. máj. 16. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hat,sajnos az en Corsam nem igazan valt be es masokkal ellentetben nem vagyok elegedett vele,mert mindenhol jon ki rajta a rozsda es most egy nagyobb osszeget is kellene ra koltsek.
2012. máj. 16. 11:44
 4/6 anonim ***** válasza:

Rover-ről én sem hallottam túl sok jót..


Nemcsodálom hogy szívesen elcserélnék egy öreg corsa-ra:-)

2012. máj. 16. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem egy az egyben cserelnenk,tehat o penzt is kapna a corsa mellett,ezert is cserelne.De dilemmaban vagyok vele...
2012. máj. 16. 18:24
 6/6 anonim ***** válasza:
A helyzet, hogy mindegyik a rossz, ill. nem tetsző autót cserélné? Még azt hiszitek mindketten jól jártok?
2012. máj. 17. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!