Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kínai szélvédőről mi a vélemén...

Kínai szélvédőről mi a véleményetek vagy tapasztalaitok?

Figyelt kérdés
Nem párásodik vagy karcolódik jobban mint más ? Kb. 10-15 ezer forintba kerül.

2012. máj. 16. 13:05
 1/4 anonim ***** válasza:
de pontosan ahogy leírtad: jobban karcolódik és jobban is párásodik, mi szélvédősek vagyunk és nem véletlenül használunk európai üveget, persze lehet szerencséd lesz és megteszi a kínai is de nem véletlenül olcsóbb
2012. máj. 16. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Koszi. Más válasz?
2012. máj. 16. 17:10
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem kinai van az automban, nem igazán tudok rosszat mondani róla . Az elözöt azért cseréltettem ki,mert millio apro felületi sérülés volt rajta,ami miatt csillogott a szemem,ha éjjel szembe jöttek velem és rámvilágitottak .


A kinai most kb 1.5 éve van bent,ez alatt olyan 40e kmt mentem és nem tapasztalom,hogy rossz lenne. Karcolódva még nincs (legalábbis nem tünik fel) és párásodásrol sem tudok beszámolni (de ez is lehet a kifogástalan páramentesitö rendszernek az autómban)


B5.5-ös Passatba beszereléssel együtt 17e Ft volt -és ez volt a legföbb szempont,amikor választottam.

2012. máj. 16. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

szintén szélvédős vagyok ,több éves tapasztalatom alapján mondom a kínai szélvédők sem rosszak,de az európai és Magyarországon gyártott üveg kicsivel jobb minőség.

Ezekhez is hozzá lehet jutni olcsón csak körül kell nézni.Az autó értéke sem csökken eladáskor.Megfontolandó hogy ,ha magyar üveget veszel azzal támogatod a magyar vállalkozót ,gyártót és itthon forog a pénz.

2012. máj. 17. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!