Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyiket választanád? Egy...

Melyiket választanád? Egy olyan autót ami megbízható de nem tetszik kivülröl de fölleg belüröl vagy egy olyant ami tetszik de hajlamos idő elötti rozsdásodásra? Mind a 2 autó 12 éves?

Figyelt kérdés
az első egy Swift (amelyik nem tetszik) avagy a második amelyik testszik egy Matiz
2012. máj. 17. 12:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Ebben a korban már minden autó hajlamos rozsdásodni, így vedd azt, amelyik jobban tetszik.
2012. máj. 17. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha a Swift nem tetszik, akkor a Matiz hogy tetszhet?
2012. máj. 17. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
inkább a swift
2012. máj. 17. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
swift jobb...japán cucc...
2012. máj. 17. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Matiz jobban tetszik, mint a Swift? Uram isten. Te hallod, ez nagyon durva. Amikor ide kattintottam, azt hittem, hogy Swift meg mondjuk egy Alfa 145 lesz, de Matiz? Szerintem menj el szemészhez, ha nem segít, pszichológushoz. Persze, hogy Swift. Nem kérdés. 30x autószerűbb, mint az a kis gyösz. Van ez a hozzáállás egyes emberekben, hogy a Suzuki így gáz, meg úgy gáz, de hogy miért, azt soha nem fogom megérteni. Kis fogyasztású, megbízható gépek, egész olcsón, a 16 szelepes 1.3-as, vagy a GTI meg olyat lépnek, hogy ihaj!
2012. máj. 17. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 nagy gyuri ***** válasza:
Igy ám!!!
2013. máj. 4. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!