Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Errol a laptoprol mi a velemen...

Errol a laptoprol mi a velemenyetek? : IBM ThinkPad T42 . Tudom regi, de nekem nagyon tetszik es azt hallottam nagyon megbizhato, a mostani gepek kozott is siman megallja a helyet.

Figyelt kérdés
Ja, es errol a cegrol? Megbizhatoak szerintetek? [link]
2011. aug. 7. 12:06
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:

Erről van szó?

[link]

Igazából nem ajánlom,nem tudom mennyire megbízható,de a konfig elég gyenge(mondjuk 45K-ért nem tudom,hogy kapnál-e jobbat)

A Céggel szerintem nincs baj.

2011. aug. 7. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:
Erre gondoltam, forumokban jokat irnak rola, es a multkor az egyik szg szerelo ismerosom is nagyon dicserte (neki is olyan volt)
2011. aug. 7. 14:39
 3/31 anonim ***** válasza:
Az Internetet már nem "viszi". Tehát max. szövegszerkesztésre jó. Ha arra kell akkor hajrá! Ha másra is akkor felejtsd el!
2011. aug. 12. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 P.O.C. ***** válasza:

45 ezer? Akciós ár?? Na ne röhögtessenek már!


Megpótolod egy 5 -össel és zsír új netbook -ot vehetsz:

[link]


Kisebb a kijelzője, és nincs benne ODD, de 2 év garancia van rá...

2011. aug. 12. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
És egy még nagyobb rakás f*s. Mellesleg b@szhadod a garid, mert fele annyit sem bír ki mint az a ThinkPad.
2011. aug. 12. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
ma 06:57-es Ja és ne verd más f@rkával a csalánt! Amit linkeltél még ingyen sem kellene.
2011. aug. 12. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 P.O.C. ***** válasza:

Nem tudom miért ítélkezel, ha nincs vele tapasztalatod!

Nem egy ügyfelemnek vettem már ilyet, akik kimondottan olcsó, jól hordozható számítógépet szerettek volna.

Az ég világos semmi probléma nincs velük. Én is inkább venném meg ezt, mint egy használt sz*rt, amit boldog boldogtalan használt, kitudja mennyire és milyen körülmények között...

2011. aug. 12. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:

"PROCESSZOR: Intel ATOM N455 1.66GHz

MEMÓRIA MÉRET: 1Gb

MEMÓRIA TÍPUS: DDR3

KÉPERNYŐ ÁTMÉRŐ: 10"


"Intel ATOM N455 1.66GHz processzorral, 1Gb DDR3 memóriával, 10"-es kijelzővel, 160GB merevlemezzel, FreeDOS operációs rendszerrel rendszerrel, Intel GMA integrált videókártyával és 2 év garanciával. WiFi: Igen, LAN: 10/100Mbps. 3db beépített USB port, webkamera, kártyaolvasó."


"JW Minix"


Ez elég infó.

2011. aug. 12. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
Ez egy elektromos írógépek és egy gyengébb okos telefon kombinációja. Egy tablet pc-re sem alkalmas kijelzővel.
2011. aug. 12. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
Jó sok másik f@szal vered a csalánt.
2011. aug. 12. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!