Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » KTM 125 Duke vagy autó?

KTM 125 Duke vagy autó?

Figyelt kérdés

Igazi motorosok tanácsát szeretném kérni!

Már kiskorom óta motorra vágyom,végre kaphatnék egyet,de most nem tudom eldönteni,hogy azt kérjek vagy autót.Valóban nem használhatnám egész évben,de teljesen más élményt nyújt számomra a motorozás,mint az autó vezetése.Meg fogom bánni,ha a kis Duke-ot választom?Tényleg csak autó mellé érdemes motort venni?Az nem érdekel,hogy kis teljesítményű gép,ezzel kezdek,egy darabig meg lesz,legközelebb akkor váltok motort,ha meg tudom venni a Ducatim... a saját pénzemből.

Köszönöm!


2012. máj. 17. 15:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Esetleg mind2 csak olcsóbbak?
2012. máj. 17. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
ha motor,akkor csak ez...amúgy még ha olcsóbb is lenne,akkor is költséges fenntartani+hozzá a kocsi...azt úgy biztos nem...vagy ez,vagy az...a motorhoz húz nagyon a szívem
2012. máj. 17. 15:41
 3/5 anonim ***** válasza:

Mintha én írtam volna! :D Ugyanezt néztem ki magamnak, meg később szintén egy Ducatit. (Te melyiket szeretnéd megvenni?)

Ja, és persze, hogy a motort vedd, ez nem kérdés, hiába veszel egy autót, ha nem élvezed, ahogy én sem, habár praktikusabb sokszot, mégis csak a motor, kárpótol mindent!

2012. máj. 17. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Írtam üzit.
2012. máj. 17. 17:45
 5/5 anonim ***** válasza:
Gondolj bele, hogy melyik döntésedet sajnálnád később jobban, ha választanál. Szerintem nem a motort :)
2013. máj. 17. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!