Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ugye a yamaha a legjobb...

Ugye a yamaha a legjobb motormárka? ha nem akkor melyik?

Figyelt kérdés
yamaha a legjobb mindenki azt mongya vagy nem??

2012. máj. 17. 21:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Te is csak inkább mondd, de ne írd le senkinek!
2012. máj. 17. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
akkor meik??
2012. máj. 17. 22:10
 3/7 anonim ***** válasza:
Figyelj, ott van még a Suzuki, Honda, Aprilia, nem is beszélve a Ducatiról meg a KTM-ről. A típustól függ, hogy mennyire jók, de ezek mind ott vannak az élen. De persze a Yamaha is nagyon jó!
2012. máj. 17. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A Pannónia sokkal zsírabb.
2012. máj. 18. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A yamaha az egy önfeláldozó agyonhúzott szezonmotor.

Az öreg Ymahák egy kalap fos mind mind szanaszét gyilkolt pénznyelő. A Suzuki Kawasaki KTM Honda Ezek a legjobbak és leg strpabíróbbak. Na meg a jó öreg Mz :)

Nekem volt egy ymahám de mindíg volt valami baja. Pár haverom is yamaházott ők is folyton csak szereltek. Volt hondám 3x idősebb egy csavarhúzást nem kellett rajta soha csinálnom.

2012. máj. 18. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Ez most olyan kérdés,mint hogy "Ki a világ legjobb focistája?".Szerintem szubjektív, ki mit szeret, milyen motorral, milyen tapasztalatai vannak.
2012. máj. 18. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Jobbik Sz válasza:

Nekem Yamahám van és maximálisan elégedett vagyok vele,szerintem kidolgozottság és megbízhatóság szempontjából mindenképpen élen jár.

De lényeges különbség nincs a nagyobb márkák között.

2012. máj. 21. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!