Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Félmillió FT-ból ti milyen...

Félmillió FT-ból ti milyen autót vennétek, és miért?

Figyelt kérdés

Lehetőleg olyan autókat várok, amelyeknek nem kerül sokba a fenntartásuk és keveset fogyasztanak. 1.4-es motor, vagy az alatti ( ha nagyobb, az se gond).

Én az Opel Astra F-ben gondolkodom..


2012. máj. 19. 23:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Attól függ, mire kéne (hány személynek, milyen utakra, mennyi időre, mekkora csomagtér kell, stb.). Én magamnak ennyiért egyébként egy ősöreg 1. generációs Subaru Imprezát vennék 1.6-osat, összkerekeset, de valamiért az a gyanúm, hogy a kérdés szempontjából ez lényegtelen.
2012. máj. 19. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
70%
Én japán autóban gondolkodnék. És itt nem feltétlenül a Suzukira. Az se baj, ha öreg, mert jól meg vannak csinálva.
2012. máj. 19. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én f astra gsi-vel jártam, de soha nem volt semmi baja, a rozsdásodást kivéve. (10év felletti volt) Csak ékszíj feszítő görgőt kellett benne cserélni néha, de nem egy nagy összeg. Meg talán vmi alapjárati motort kellett cserélnem. Szóval műszakilag sokkal jobbak mint az újabb kocsik. És ha úgy adódik, bontóban is van bőven alkatrész.

Egyébként az egyik ismerősöm, egy 1.7d kombi astrával járt, (isuzu motoros) neki a motorra soha nem kellett költenie, a kötelező dolgokon kívül.

2012. máj. 20. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mitsubishi Galant-ot vennék a helyedben.
2012. máj. 20. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 dzsola ***** válasza:
enyiért kapsz már 2001 es f astrát, nekem is volt 4 évig sose volt vele komolyab gondom, csak azért adtam el mert h astrát vetem
2012. máj. 20. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!