Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen részei vannak a jogosít...

Milyen részei vannak a jogosítvány megszerzéséhez szükséges orvosi vizsgálatnak?

Figyelt kérdés

2012. máj. 20. 10:17
 1/4 anonim ***** válasza:

Látás vizsgálat, vérnyomás az mindenhol.

Meg amit nem csinálnak mindenhol meg, de asszem meg kéne az a labor vizsgálat.

Meg valamit még szerintem kihagytam, de most csak ennyi jut eszembe :D

2012. máj. 20. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Látás vizsgálat, hallás, vérnyomás ellenőrzés, ha van valamilyen tartós betegsége4d amiről tudsz akkor még azzal kapcsolatban is van valami vizsgálat de azt majd megmondják ha van ilyen.
2012. máj. 20. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nekem csak látás, volt, rámnézett és ennyit mondott hogy hanyas a lencse mondom -1, megnézték rakattunk -1,5ös lencsét, mementem orvoshoz rámnéz mondta h ennyi meg annyi készis volt... ja és a vérvétel
2012. máj. 20. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
nemrég voltam. a háziorvos 6800ért csinálja, nekem az első a látás volt, aztán papírt töltöttem a sulijaimról meg h hol lakok stb, megmértek (súly magasság) aztán ilyen könyvecskéből mutogatott képeket ahol szines körökből volt kirakva vmi, más színű körökön...v vmi ilyesmi:D arra már aztmondta h semmi értelme, csak muszáj..még ugy h szemüvegem van se kellett szemészetre menni, sőt nekem vérvétel se volt, max vérnyomásmérés. ennyi ha jól emlékszem, nem nagy cucc, nemértem h mi az éertelme a kérdésnek, parázol vmitől?nekem eszembe se jutott h mit fog csinálni inkább azon járt az agyam h mennyibe fog kerülni :D
2012. máj. 25. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!