Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Opel Corsa C - a világítás...

Opel Corsa C - a világítás felkapcsolásakor eltűnik középen az óra-rádió-hőmérsékletjelző kijelző, és a km számláló. Kiment valami biztosíték?

Figyelt kérdés
Előzmény, régebben használt GPS-t rádugtam, ezután vettem észre, hogy ha felkapcsolom a világítást, akkor eltűnnek a kijelzések a műszerfalról. Délután tudom jobban megnézni, előtte itt érdeklődök.
2012. máj. 21. 12:46
 1/6 kazsemestor ***** válasza:

Helyzetjelző felkapcsolásakor megy minden?

Lehet,valami generátor gondod van és nem tud akkora töltést visszanyomni,hogy világíts is,meg még más is működjön.

De valóban,érdemes végigfutni a biztiket is.

2012. máj. 21. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A helyzetjelzőnél eltűnik, és a világításkor sem világít. A generátor nemrég volt csináltatva, szénkefék, csapágy csere volt. 4kor végzek, azután fekszek fölé...Köszi a válaszod!
2012. máj. 21. 14:56
 3/6 anonim válasza:
Hello! A világítas kapcsolón nincs letekerve a műszerfalvilágítás fényereje?
2012. máj. 22. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
ááá ne is mondjátok! Egy benzinkútnál álltunk meg, aztán nem volt világítás. Úgy ahogy mondod utolsó, valszeg a gyerek letekerte a fényerőt. A biztosíték táblát legalább leporoltam :)
2012. máj. 24. 09:45
 5/6 hiuuz válasza:
B...zeeeg! Ma ez a bejegyzés oldotta meg ugyanezt a problémámat! Istenek vagytok! Ha legközelebb erre jártok beugorhattok egy kávéra ;)
2017. máj. 25. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Hát basszus!!!!Én is jövök egy kv-val!Egy ideje nem jövök rá a problémára.Kösziii!!!
2017. aug. 2. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!