Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a véleményetek erről az...

Mi a véleményetek erről az autóról?

Figyelt kérdés
[link]

2012. máj. 22. 18:10
 1/6 A kérdező kommentje:
2012. máj. 22. 18:15
 2/6 eNerdzsy ***** válasza:

Nekem nem jön be az oldal de Daewoo-t nem vennék.

Látom itt SX verzióról van szó ami annyit jelenthet, hogy igényesebb belső és néhány extra tartozéka az autónak az alapfelszereltséghez képest.


Amikor Daewoo-t vezettem volt egy olyan érzésem mintha egy könnyű, vékony és kevés anyagból összerakott (majdnem) játék autóban ülnék.

2012. máj. 22. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 eNerdzsy ***** válasza:
Na, most már láttam a hirdetést is. Ez nem a papírautó kategória de ekkora benzines motorral és 97-es évjárattal komoly fenntartási költségekkel kell számolni.
2012. máj. 22. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ma már jók a koreai autók, de azt gondolom tudod, hogy nekik is fel kellett fejlődni valahonnét...hát kb. ennek az autónak a szintjéről. Ez egy rossz és öreg autó, nincs rajta mit szépíteni - sok benzint fog megenni, előjöhetnek technikai malőrök, satöbbi. Hogy a klasszikust idézzem: Nem azért olcsó, mert jó.
2012. máj. 22. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
A koreai autó ciki. Kevésbbé ciki a japán. Ha normális autót akarsz akkor német, olasz, angol, usa.
2012. máj. 22. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A fő biztonsági dolgokkal el van látva, (abs, 2légzság) az jó, klíma is van, a sok elektromos cuccal 330.000-ért.

De ha keveset akarsz tankolni, lehet nem a legjobb választás, mert 11-12 litert alapból legurít városban szerintem.

És azt sem írja, hogy magyar kocsiról van-e szó, ahogyan azt sem, hogy leinformálható-e.


"Korának megfelelő állapotban! Az elírás és az eladás jogát fent tartjuk!"

(ha egy ilyen mondatot látok, már nézem a következő hirdetést)


Egyébként azt úgy fejbe rúgnám, aki a hirdetésbe ilyeneket ír, hogy "pótkerék", meg "színezett üveg".

Ez minden kocsi alap felszerelése, nem pedig extra. De gondolom inkább az a cél, hogy többnek látszódjon a szöveg, azért is nem azt írják, hogy 2 légzsák, hanem ki írják annyiszor, amennyi van benne, hogy vezetőoldali légzsák utasoldali légzsák. ( egyértelmű, ha 2 van benne, az nem térd légzsák)

Na erről ennyit.

2012. máj. 22. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!