Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Lenéznek az emberek, mert...

Lenéznek az emberek, mert öreg az autóm? Vagy pont ellenkezőleg?

Figyelt kérdés

Úgy érzem az emberek között két véglet van:


1. Aki irigyel, mert 20 évesen kocsival járok.


2. Aki lenéz, mert csak egy 20 éves Marutim van.


Egyiket sem értem.


20/L


2012. máj. 23. 21:03
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
nekem is 20 éves autóm van, mondjuk nekem E30-as BMW és 18 vagyok
2012. máj. 23. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
20 éves autót megbocsáss de ki irigyel? :D
2012. máj. 23. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Ismervén a mai mentalitást, szerintem a többség lenéz, vagy semleges véleménye van. Manapság már nem olyan kiváltság egy autó, mint 20 éve, a fiatalok között is rengetegnek van jogsija, esetleg autója is. Így inkább már csak az számít, hogy milyen az az autó..
2012. máj. 23. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Ezek szerint ciki az autóm?
2012. máj. 23. 21:13
 5/15 anonim ***** válasza:
Hát maga a Maruti sztem ciki. De ha csak arra van pénzed és azt tudod fenntartani, akkor nem ciki. Cikibb BKV-val járni. Ne törődj velük. Aki csesztet az autód miatt, mondd neki, hogy vegyen neked jobbat, egyből befog állni a szája.
2012. máj. 23. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

nem a 20 év, hanem a maruti. egy 1200-es lada vagy 1.3-as wartburg sem kerül többe és az már valamivel jobb. a lada ma is elég népszerű autó. olcsó és az egyik legegyszerűbb autó.

ha neked nem tetszik a marutid akkor nézz meg egy másik autót, ha tetszik akkor meg ne érdekeljen más véleménye.

2012. máj. 23. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Ha ez megnyugtat nekem is 21 évesen ladám van és lassan 5 éve van jogsim.Szeretem megbecsülöm vigyázok rá ,fejlesztgetem (nem sztrítrécingesre) és senki nem néz le.Aki meg lenéz vagy a hátam mögött azt mondja hogy mert egy ócska autóm van az bújjon el ahová kell. Akinek meg jogsija sincs és úgy dumál az meg akkor tolja a rizsát ha letette a jogsit .Viszont azt bírom amikor meg telefonálgatnak hogy az ilyen olyan hiper autójukkal lerobbantak mert ez vagy az megadta magát és hogy tudnék e neki segíteni. Hát ilyenkor nevetgélek magamban :D ...Engem egy érdekel olyan autóm van amit szeretek. Felőlem ticom is lehetne és? Nem az emberek véleménye érdekel arról hogy milyen autót kellene vennem hanem az enyém :)
2012. máj. 23. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Nem ciki, csajként tökéletesen megfelel.

Mondjuk srácként 18-20 évesen én kínosan éreztem volna benne magamat, mert nem elég "férfias", mint egy 1200-as Lada. Viszont cserébe megbízhatóbb jelentősen és könnyebben kezelhető.

2012. máj. 23. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

ma 21:07 vagyok. Ezzel nem azt akartam mondani hogy ciki. Nekem egy F astrám van most lesz 13 éves és engem egyáltalán nem érdekel hogy lenéznek-e vagy netán irigykednek. Az ilyenekkel nem foglalkozom. Te is sz@rd le őket. Neked ez van de legalább VAN. Általában azok néznek le akinek sok milliós autói vannak vagy egyáltalán nincs neki autója.


19/F

2012. máj. 23. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

A megoldás nagyon egyszerű: ne érdekeljen mások véleménye. Már csak azért se, mert aki lenéz emiatt, az egy büdös köcsög.

Én 22 éves vagyok, az autóm 27, és totál szerelmes vagyok belé, soha nem cserélném el egy újabbra, pedig megtehetném. Szóval csak ez számít. A te autód, a lényeg, hogy neked tetsszen és szeresd.

2012. máj. 23. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!