Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ford Focus vagy VW Golf 4?

Ford Focus vagy VW Golf 4?

Figyelt kérdés

[link]

[link]


2012. máj. 24. 14:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Én eggyiket sem venném, de ha csak ez a két lehetőség van, akkor a Kókusz. A Golfok nagyon túl vannak árazva a nevük miatt, egy hasonló felszereltségű Golf és Focus között többszázezer forint külöbség van a használtautó piacon.
2012. máj. 24. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A Golfhoz vastagabb pénztárca kell. Ha adott összeg van rá, akkor Fókuszt vennék én is.
2012. máj. 24. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
44%
Egyik sem! A Golf egy agyonsztárolt, túlárazott autó a Focus meg szimplán szar. Sokkal jobban jársz egy G Astrával, ha már muszáj németet venni.
2012. máj. 24. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
0%
Szewa. En auto szervizben dolgozm evek ota szaal ejsze csak tudom. A golfot erdemesebb megvenni. Igaz h dragabb de sokkal kevesebb baj veluk ha jol karban vannak tartva. Sokkal strapa birobbak. A focus tenleg szar de astrak se jobbak semmivel mert eleg szerviz igenyesek. Nekem is golfom van mar evek ota es semmi bajom nincs vele. Astram is volt de fel utan alig tudtam eladni. Masik pozitivum a golf mellet h ha el szeretned adni vmikor akkor biztos lehetsz benne h tartsa az arat
2012. jún. 25. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!