Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen márka a Ford?

Milyen márka a Ford?

Figyelt kérdés
a FORD FIESTA 1.4 GHIA,milyen autó? megbízható , alacsony a fenntartása első autónak mennyire lenne jó?

2012. máj. 24. 18:54
 1/7 anonim ***** válasza:

Milyen márka? Autó:D Egyébként Amerikai a Ford eredetileg, de Európában gyártják őket.


Ford Fiesta teljesen jó első kocsinak, szerintem nem lesz vele problémád.

2012. máj. 24. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mikori? Elég régóta gyárt Fiestát a Ford, sőt Ghia kivitel is biztosan több mint 20 éve van belőle..
2012. máj. 24. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
2003/2004-es Ford Fiesta Ghia
2012. máj. 24. 19:31
 4/7 anonim ***** válasza:
36%
Ennyiért inkább Corsát vagy Cliot vegyél. Sokkal jobb, mint a takony ford.
2012. máj. 24. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem egy Ford Fiesta sokkal jobb, mint egy Corsa, vagy egy Clio.
2012. máj. 24. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
53%
Ezt csak azért mondod, mert még nem próbáltad mindkettőt. A Fiesta egy takony autó ezekhez képest.
2012. máj. 25. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Marhaság. Anyámnak céges kocsinak egy Fiestája volt, teljesen jó volt semmi probléma nem volt vele, csak a riasztóval volt egyszer, de az utólag beszerelt volt, tehát érthető..

Aztán kapott egy Corsa-t, amivel viszont annyi fékprobléma volt, hogy 4 hónap után inkább kért vissza egy Fiestát. Tesómnak cliója van 1.5 dci futkozós autónak, ami szintén hibátlanul muzsikál, viszont szerintem kisebb benne a hely mint a fiestaban. Tehát nem mondanám rossz autónak, de semmi képpen sem takonynak.


Mindezeket úgy írtam, hogy Opel Omegánkat annó amikor megjelent 0km-től 570.000km-ig hajtottuk különösebb hiba nélkül, mellette volt a vállalkozásban vectra,kadett,astra is mind hibátlanul, tehát az opeleket nagyon szeretem ellentétben a fordokkal, de el kell ismerni, hogy a Ford Fiesta egy remek kis kezdő/városi autó. Olcsó fenntartása van, jól fordul, elég jól is megy, szerintem jól néz ki, relative kényelmes is, bár hosszú útra nem ajánlott. Jó a fogyasztása, a klímája.


Szerintem ha ilyen márkában találtál egy jó vételt nyugodtan vedd meg! De ha nem értesz hozzá, akkor nézesd át szerelővel, márkától függetlenül a használtautót amit veszel!

2012. máj. 25. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!