Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Pici autóhoz (smart roadster)...

Pici autóhoz (smart roadster) hol lehet kapni egy univerzális ponyvát, amit rá tudok teríteni ha esik az eső? Valami könnyű anyagú kellene, amit nőként nem nehéz rátenni, meg levenni, és összehajtva befér az első ülésre!

Figyelt kérdés
Tudom hogy méretre is lehet csináltatni,de most átmenetileg jó lenne olyan is ami készen kapható,hogy ne ázzon be.
2012. máj. 24. 23:17
 1/6 anonim ***** válasza:
A Tescoban biztosan van mert ott szoktam látni mindig de bármelyik nagyobb áruházban lehet kapni ( Metro , Cora , Obi , Praktiker , stb. )
2012. máj. 24. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi,holnap akkor meg is nézem:)
2012. máj. 24. 23:44
 3/6 anonim ***** válasza:

Autós boltokban vagy vebáruházban is megnézheted. Úgy tudom van több féle méret.


De egyébként mi baja lesz az esőtől? :D

2012. máj. 25. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Az a baja,hogy az oldalsó tükröknél,illetve az ablaknál beázik,és sehol nem tudják megcsinálni,mert azt mondják hogy típus hiba :)Jó vicc amúgy hogy csak jó időben tudom használni:)
2012. máj. 25. 12:57
 5/6 anonim ***** válasza:

Hát az szar ügy ha beázik.

Tömítés rossz? Vagy mellette folyik be?

Ha mellette megy be a víz akkor egy kis ragasztó(persze valami jófajta rugalmas cucc) segíthet a dolgon. Ha ott ahol az üveghez kéne tömítenie akkor talán próbáld meg picit aládúcolni ragasztóval a szigetelést hogy jobban az üvegnek nyomódjon.


Elég pepecs munka, de ha a gumi nem sérült csak nem úgy áll ahogy kéne akkor csodákat tehet egy kis "finomhangolás" ragasztóval :)

Lényeg hogy a ragasztó fémhez és gumihoz is jól tapadjon, legyen kitöltőképessége és száradás után is rugalmas maradjon.

2012. máj. 25. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a tippet !!!
2012. máj. 29. 19:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!