Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Lehet belőle valami?

Lehet belőle valami?

Figyelt kérdés

Egyik este motoroztam, és piros lett a lámpa, de elszakadt a fékbowdenem, körbenéztem, és átgurultam a piroson, mert nem tudtam volna megállni.Miután megálltam megnézni egy autós látta, odajött, és elkezdett üvöltözni, hogy hülye barom vagyok, meg hozzámvágott egy fél literes palackot, felírta a rendszámomat, és azt mondta keres két tanút, és feljelent, hogy el akartam ütni őket mint gyalogosok...


Tud csinálni valamit ezügyben?

Barátnőm is ott volt, mögöttem ült.



2012. máj. 26. 15:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Iii basszus, hát komoly vagy. Nem csak te, de barátnőd is meghaltatok volna, máskor nézd át a féket. Azt meg szard le, hogy felirta, honnan tudna keresni két tanut.. Ugyan. Én a belvárosban szabálytalankodtam, majdnem elütöttem véletlenül egy biciklist, lefotozta a rendszámom, abból se lett semmi, pedig rakás ember látta. Ne aggódj. Csak máskor ez nehogy az életedbe kerüljön. Kigurulsz egy kamion, vagy egy busz elé. Vagy valóban elütsz valakit és meghal..
2012. máj. 26. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 kiflitolvaj ***** válasza:
Milyen motorod van? Dobfék elöl-hátul? Miért nem váltottál vissza?
2012. máj. 26. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

MZ TS 250.

Jó nem volt azért annyira dúrva a helyzet, ha nagyon akarok akkor meg tudok állni vészfékezéssel, csak hátsó fékkel, de inkább nem próbálkoztam, így biztonságossan álltam meg.


Jó akkor nem aggódok ezügyben. Nem akarok ilyen hülye emberekkel vitatkozni mit az volt...

2012. máj. 26. 17:45
 4/6 anonim ***** válasza:

Ennyi erővel keres egy parkoló motort és a rendszáma alapján feljelenti a tulajt hogy majdnem elütötte...

Nem tudom hogy 2 tanú mennyit számít, de bizonyítani men tud semmit(az meg a másik hogy akkor te meg keresel 5 havert akik igazolják hogy otthon söröztetek :D)

2012. máj. 26. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Brain Storming ***** válasza:
Ne az autóssal törődj, hanem a fékeddel - az sokkal fontosabb!
2012. máj. 27. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Térfigyelő kamera volt a közelben,csak megpróbált egy kicsit beszaratni ami sikerült is neki ha még mindig ezen agyalsz.
2012. máj. 27. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!