Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az újabb kocsik miért vezethet...

Az újabb kocsik miért vezethetők olyan könnyen?

Figyelt kérdés
Egy max 3-4 éves kocsit sokkal jobb és könnyebb vezetni, mint egy 10-12 évest. Miért van ez? Meg hogy tudják ezt olcsón megcsinálni?

2012. máj. 26. 22:40
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
kizárt
2012. máj. 27. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Én meg azt mondom hogy boldogulna, csak kell idő amíg megszokja. Hogy ez mennyi az meg emberfüggő.


Én is beültem a 813-as Tátrába terepen, az első 20percben bénáztam, utána meg megszoktam és élveztem is.

2012. máj. 27. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:

Sok éves fejlődés. Ennyi szerintem


A boldogulásos kommenthez annyit fúznék, hogy én a jogsimat egy 2008 Toyotán csináltam és a tanfolyam ideje alatt 1 barátom mondta, hogy na mutasd mit tudsz és elémtárt egy Daciat:). Szervo? Komfort? Semmi ilyen, de a hideg miatt üresben lefulladt:D Ugyanakkor szerintem egy hasonló korú Audival, Toyotával boldogulni lehet..

2012. máj. 27. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!