Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi baja lehet az autó motorján...

Mi baja lehet az autó motorjának attól, ha nagy sebességen visszakapcsolok 1-esbe?

Figyelt kérdés
Azon kívűl, hogy a fordulatszámmérő "megbolondul"? :) Most tanulok még csak vezetni és kíváncsi vagyok..

2012. máj. 28. 13:30
 1/7 anonim ***** válasza:
sokminden, mivel teszem azt egy átlag benzines autó mopndjuk 1-esbe 6 ezres fordulaton kb 50-et megy, akkor, ha 100-nál dugsz egy egyest, 10000 ezer fölé menne a fordulat hirtelen vezérlés minimum átugrik, de egyébként nem olyan könnyű betenni nagy sebességnél egyesbe, mivel ehhez a váltó fogaskerekeinek kerületi sebességét szinkronizálni kell...
2012. máj. 28. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Csupán annyi, hogy széthajtod a motort.
2012. máj. 28. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Be se tudod rakni.
2012. máj. 28. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem hátramenetbe kapcsolj,úgy 60-nál..


Sokkal látványosabb eredményt érsz el...

2012. máj. 28. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Inkább rántsd be a kéziféket 120nál. Nem lenne kár!
2012. máj. 28. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Régieknél lehet nincs védelem ez ellen, de újaknál nem tudnád megcsinálni. Túlságosan hülyebiztosra építik.
2012. máj. 28. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom... az én 34 éves autómnál ha akarnám se tudnám berakni. Persze izomból még nem próbáltam beerőltetni, de pl bizonyos sebesség felett nem veszi be ha csak simán be akarnám rakni.
2012. máj. 29. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!