Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ezek a motorok autómata váltósak?

Ezek a motorok autómata váltósak?

Figyelt kérdés

Mindig kíváncsi voltam arra vajon ezek a motorok ,hogy működnek. Nagy bringás voltam régen ,tudtam sok jó trükköt. De később letettem a lantot és motorozni kezdtem. ("na nem ilyenekkel csak mz-vel)

Motornál lábfék a hátsó általában és a kuplung bal oldalon van.

Ilyen motort meg még nem láttam közelről de szerintem lehetetlen lábfékkel és hagyományos kuplungal ezeket kivitelezni hiszen útban lenne ,100 keze ezeknek az a sportolóknak sincs. Tud valaki bővebbet mondani a gépekről? Azt tudom hogy nem nagy cc3 és könnyűek de behatóbban sajnos még élőben se láttam.

http://www.youtube.com/watch?v=qejI5Frlyks&feature=related



2012. máj. 29. 15:56
 1/2 anonim ***** válasza:
szerintem manuális.
2012. máj. 29. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Jó de akkor hogy kuplungol??

Kapaszkodik húzza az elejét meg még kuplungol is? ugyanezt a másik kezével meg elsőfékez és a gázt is húzza közbe emel meg kapaszkodik? Ennyi mindent nem hiszem hogy lehet csinálni egy kézzel. Ezért gondolom hogy valahol azért egyszerűsítve kell hogy legyen.

Én bringával űztem ezt a sportot ,de ha egy újnál többel kellett volna húzni a féket (aminek úgy satu blokkolnia is kell) Akkor nem bírtam megcsinálni mászásokat és ugrásokat ,mert nem tudtam volna kapaszkodni ,hova meg mibe. (pláne ha az ember keze alatt forog a gázkar is. Pedig a bringa könnyebb sokkal gyengébb erő = zéró. 3 újjal bringán is nehéz kapaszkodni nem hogy közel 100 kilós motort rángatni.

2012. máj. 30. 13:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!