Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Könnyű megszerezni az A1...

Könnyű megszerezni az A1 jogsit ha van B -s jogsim?

Figyelt kérdés
Úgy értem van ez a kiegészítő vizsga kedvezményesen 30 körül van B-s mellé. Nem vezettem még motort, így könnyen le tudnám tenni?

2012. máj. 30. 21:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Én is most csinálom az A1-et, de ha még nem ültél motoron akkor az nem 30 lesz, sokkal több, pótórák stb... az a 3 óra ami le van írva az arra elég kb ha rutin pályán ráérezz egy kicsit a motorra. Én sem ültem még eddig motoron, de hidd el nem elég az a 3óra, és így többe jön ki mint 30. A könnyű az meg minden ember képességétől függ, nem vagyunk egyformák így valakinek könnyebb valakinek nehezebb.
2012. máj. 30. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Számolj egy plusz ~15 órával, ha még sosem ültél motoron...
2012. máj. 30. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Akkor ez is csak elvben 30....

Amúgy ha robogón ülnék az elég lenne ahhoz h plussz órák nélkül levizsgázzak?

2012. máj. 30. 21:29
 4/4 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Igen csak elvben 30, sajnos :S ha robogón vizsgázol akkor a jogosítványodba bekerül a korlátozás h nem vezethetsz váltós motort, de az igaz h ott csak fék meg gázt kell húzgálni, és akk tudsz figyelni jobban a közlekedésre. Ez is csak ember függő, de ha buksz akkor megint kell vizsgadíjat fizetni meg pár pótórát venni.
2012. máj. 30. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!