Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Olyan ember vagy, aki ért a...

Olyan ember vagy, aki ért a motorokhoz?

Figyelt kérdés
24 éves lány vagyok. Nagy vágyam, hogy egyszer legyen egy saját motorom, de szeretnék érteni is a dolgokhoz! Olyan valakire lenne szükségem, akinek van ideje és kedve nekem erről sokat mesélni! :)

2012. máj. 31. 12:04
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem nem kell zseninek lenned ha motorozni akarsz, a nagytöbbség nem képzett motorszerelő.

Én pl csak a kisebb karbantartási munkákat végzem el a gépsárkányon, a macerásabb dolgokat pl injektorszinkron - szakszervízben végeztetem el. ( Csakúgy mint a kötelező szervízt is ).

Ám ha van valamilyen kérdésed írjál privátban.

2012. máj. 31. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én vagyok a te embered időm is van és türelmem is hogy útbaigazítsalak műszaki téren. írj rám és válaszolok. Egyszerűen fogalmazok nem vagyok olyan figura aki arra teszi az eszét hogy milyen magas és bonyolult nyelven tudja elmesélni a dolgok működését és lényegét.
2012. máj. 31. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!