Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Fiat tipó vélemények! Segitené...

Kollar1000 kérdése:

Fiat tipó vélemények! Segitenétek?

Figyelt kérdés
Van egy daewoo nexiánk,,A különböző bajai miadtt elszeretném cserékni,,Egy kisebb,,vonóhorgos autóra,ami most egy fiat tipó lenne.1990évjáratú az autó,,és 300ezer km,mond a tulaj,,(ennyi van benne)De nem tudok dönteni,,90,est egy 96-osra?Köszi a válaszokat,!!aki tud segiteni,,tegye meg.!

#Öreg?üzembisztos?
2012. jún. 1. 10:22
 1/6 gomzoli ***** válasza:
26%
Eszedbe ne jusson a szart trágyára cserélni! Akkor már inkább egy suzuki...
2012. jún. 1. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Bocsi,semmi bajom a fiattal!!És azért nem is fikázom,,,!!nem ilyen jellegű választ vártam!
2012. jún. 1. 10:54
 3/6 gomzoli ***** válasza:
Nem azért, mert a neve Fiat. Sokkal inkább azért, mert 22 éves, rengeteg kilométerrel a háta mögött, és azt sem kell elhallgatni, hogy ez a típus sosem a megbízhatóságáról, és az örök életéről volt híres. Nagyon nagy rizikó megvenni, mert bármikor tönkremehetnek rajta olyan dolgok, aminek a szerelése egy végtelen történetté tehetik a bosszúságok sorozatát, a költségekről nem is beszélve. A saját nexiád hibáit ismered, inkább arra költs, ha ésszerű kereteken belül megoldható. Nem gagyi fikázásból írtam az első hsz-t sem, vagy hogy hőbörögjek. Csak szerintem nem lenne ésszerű lépés. Valószínű, hogy egy 300 ezres árú suzukival tényleg jobban járnál.
2012. jún. 1. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszi,,az a gáz hogy a nexiánk,,lizenges volt!!1500000nál tartok árban!!ami rohadt sok,,és nincs vége.Ha szabad igy beszélni,,,egy fostalicska,,a korához képest többet húztuk mint mentünk vele.Ezért is szabadúlnék meg tőlle.Legútobb az inditásgátlót kellet kiiktatni,mert nem indult be.....és még sorolhatnám.Az olasz rohadós,,de motorikusan nyúhetetlen.De azért köszi,,Még gondolkodom.
2012. jún. 1. 11:34
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem volt egy 1.4 ie Tipo-m, 5 év alatt kb. 60000 km-t tettem bele. Eladáskor 16 éves volt, rozsda sehol, csak karcok mindefelé (asszony). Sok karosszéria elem műanyag, így kevés tud rohadni rajta. Kényelmes volt, viszonylag keveset evett, de egy éven át szívtam vele, mert néha túltöltött és fefulladt. Aztán megtaláltam a hibát, egy 3500 Ft-os hőmérséklet jeladó szivatott! Egyszer állt meg alattam, mert vételkor nem cseréltem vezérszíjat és 145000-nél szétszakadt a gyári szíj! Hazavontatás után kapott egy új szíjat, de az egyik szelep utána kopogott rendesen (biztos ütést kapott), így is adtam el az autót...
2012. jún. 1. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm.
2012. jún. 2. 11:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!