Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Már kétszer megbuktam a...

Már kétszer megbuktam a motoros rutin vizsgán. Hogy nyugtathatnám le magam, hogy ne legyek annyira ideges?

Figyelt kérdés
Rohadtul bosszant, hogy már kétszer meghúztak. Elsőre még nem ment annyira a dolog, viszont másodjára a gyakrolások alkalmával már hibátlanul ment minden. Ennek ellenére elrontottam, mert baromira felstresszeltem magam, hogy mi van ha nem sikerül. Hát nem sikerült.
2009. júl. 1. 10:50
 1/2 anonim ***** válasza:

Azt tudnod kell ezek azon élnek hogy lehuzanak pénzileg!Elöször én is baromira ideges voltam hogy nem fog sikerülni rá is fáztam tényleg meghuztak!Másodjára már ugy mentem hogy nem érdekelha meghuznak meg sikerülnie kell és érdekes modon sikerült! Szoval probálj nem ideges lenni képzeld azt hogy sikerülni fog ha meg nem akkor majd legközelebb de elöbb utobb ugyis össze jön!

Remélem tudtam válaszolni a kérdésedre!?

2009. júl. 1. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a tippet. bejött. Igaz, hogy még 1x megbuktam, de 4.-re meglett.
2009. júl. 14. 15:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!