Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi van ha 4szer már megbuktam...

Mi van ha 4szer már megbuktam a kresz vizsgán?

Figyelt kérdés
Egyszerüen nem tudom lerakni,pedig itthon sikerül a teszteket jól megirnom
2010. jún. 9. 16:31
1 2
 1/12 Réti bubuzér ***** válasza:
0%
Buta vagy, nem alkalmas a vezetésre.
2010. jún. 9. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

elmész ötödszörre. webkresz.hu-t ajánlom gyakorlásra. és kérdd el a vizsgaközponttól, h mit hibáztál, h tanulhass belőle!

bár a négy azért elég meredek szerintem. jól gyakorolj rá a 3 pontos forgalmis kérdéseket, ezekből kettőt elrontasz, már az is nagyon paraaa:)

2010. jún. 9. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
91%
mit számít, spongyabob 34x bukott már meg
2010. jún. 9. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
30%
Az hogy balfax vagy.Mit nem lehet ezen tudni? Én lezavartam a vizsgát 14 perc alatt hibátlanra 18 éves fejjel. Próbáld ki hogy saját pénzből fizesd és akkor érzed majd a súlyát a dolognak.
2010. jún. 9. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Én is 18 éves vagyok ,de az zavar hogy otthon 1-2 hiba pontokkal átmegyek amikor meg ott ülök a vizsgán mintha le blokkolnék
2010. jún. 9. 20:43
 6/12 anonim ***** válasza:
16%
egyszer tanuld meg, és úgy menj el vizsgázni
2010. jún. 9. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
egy kérdésre rendelkezésre áll 60 mp. elolvasod a kérdést. elolvasod az összes választ. kiválasztod a legmegfelelőbbet. mégegyszer elolvasod és ellenőrzöd. mehet a kövi kérdés!
2010. jún. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem izgulsz nagyon a vizsgán ? Nálam ez volt a baj h nagyon izgultam és ezért nem sikerült 1.-re , de a következőnek úgy mentem neki h lesz4rom mi lesz , és sikerült is :)
2010. jún. 9. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
ha ötödiknél megbuksz, elküldenek valamiféle pszichológiai vizsgálatra, ismerősöm 5x bukott és elküldték:D és ha nem jelent meg nem mehetett vizsgázni.. :D
2010. jún. 9. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
61%
Hát ha a vizsgán leblokkolsz, akkor nem való neked jogsi, mert ugyanígy leblokkolhatnál, ha élesben csinálnád vezetés közben. Bocsi, tényleg nem bántásból mondom, de lehet, hogy pihenned kéne vele, mert ötödszörre tényleg elküldenek valahova, és lehet h utána már nem is mehetsz többször. Esetleg várnod kéne vele egy évet, és aztán elsőre átmenni. Illetve még azt tudnám elképzelni, hogyha jól tudom, M kategóriában mintha más lenne a Kresz vizsga, de lehet, h rosszul tudom. De ha így van, akkor azt kéne talán letenned először, az lehet, h könnyebben menne, szereznél kis rutint a közlekedésben, és lehet, h utána már megpróbálkozhatsz a B kategóriával is, és már könnyebben fog menni, mert lesz tapasztalatod.
2010. jún. 10. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!