Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyire tetszik nektek az új...

Mennyire tetszik nektek az új Ford Fiesta?

Figyelt kérdés
nagyon női autó, szerintetek (nekem nagyon tetszik a formája) szó sincs arról h ilyet szeretnék csak kíváncsi vagyok a véleményetekre

2012. jún. 2. 12:28
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
női autó
2012. jún. 4. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Formás kis kocsi, de szerintem elavult, gyenge és éhes motorokkal szerelik. Ezen kéne változtatni.


A konkurencia (Clio,Corsa,Mazda 2,Citroen C3) sokkal korszerűb motorikusan, azt kell mondjam.

2012. júl. 10. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

"Jajj megint a szarfrancia...szánalmasak vagytok."


Sajna a régi francia kocsik miatt van ez. A mai francia kocsik messze verik a legtöbb márkát. Pláne,hogy nagyon sok kocsiban francia motor ketyeg. Olyanokéban is, akik fikázzák a franciát, de lövetük nincs róla, mi dolgozik a motortérben.


Ülj át egy német (PLÁNE EGY JAPÁN) autóból egy franciába, és átértékeled a kényelem fogalmát.

2012. júl. 10. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Az új Ford Fiesta nekem nem tetszik, de hát ez ízlés dolga. Ismerősömnek van, és szerinte túlzottan sokat fogyaszt. Ezt több helyről hallottam már...


A francia kocsik pedig szerintem ugyan kényelmesek és általában praktikusak, de igencsak megbízhatatlanok. Volt régi Peugeot-m és új Citroen-em, mindkettő drámaian sokszor romlott el!

2012. júl. 23. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

"Volt régi Peugeot-m és új Citroen-em, mindkettő drámaian sokszor romlott el!"


A RÉGI-n van a hangsúly. Ebben igazad van, a régi francia kocsik igencsak gázosak voltak (de már akkor is a legkényelmesebbek). A mostaniak viszont kiforrottak, szépek, biztonságosak, takarékosak és megbízhatóak.

Nagyot fordult azóta a világ, a Japán autó már nem a megbízhatóság mintaképe. Egy 8-10 éves Civic sokkal megbízhatóbb, mint egy új. A franciáknál meg ez fordítva történt.

Ahogy a Fiat-nál is.

2012. júl. 24. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!