Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Gyári Yamaha Aeroxomra szeretn...

Igen nemm kérdése:

Gyári Yamaha Aeroxomra szeretnék venni egy sportkipufogót. Azt hallottam, hogy egy ilyen kipufogótól, erősebb is lehet ill. végsebességre kicsit gyorsabb is a motor. Milyet érdemes venni (nem túl drágán) ami ezt eredményezi?

Figyelt kérdés

2012. jún. 3. 11:54
 1/8 anonim válasza:
Ha mindenféleképpen sporkipuf-ot akarsz, 30 ezernél kezdődnek... [link] ez pl a legjobb ami olcsó, teljesítmény növelő, és semmilyen átalakítás nem kell mivel gyárira passzol... [link] ez kicsivel drágább, de én ezt venném meg, mivel stage6 nem gyárt sz*rokat:DD de nézegesd őket...vannak 25 ezertől, egészen 180 ezerig:D
2012. jún. 3. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
árat nemtudok, de nagyon nem mind1 milyet veszel, ha gyári az aeroxod, akkor olyat vegyél amit kifejezetten ahhoz gyártottak, és gyári konfigurációhoz, mivel ezek a rezonátorkipufogók egy adott fordulatra vannak mérezetve
2012. jún. 3. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
45%
Nagyjából leírták a lényeget, olyat kell venni, ami passzol a gyári motor fordulatszámához. Szerintem az s6tól nem kell hanyattesni, arról nem is beszélve, hogy termékei nagyrészét nem ő gyártja, csak vásárolja és "átmaricázza". Ami passzolhat hozzá még: Leo Vince zx, rr, tt, Gianelli extra bár ezek kicsit drágábbak mint a technigas használtan lehet őket kapni olcsóbban.
2012. jún. 3. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
esetleg még egy sport variátor? 50es, felfúrni enm szeretném, csak pár alap tuning, amitől még esetleg gyorsabb is lehet
2012. jún. 3. 20:09
 5/8 anonim ***** válasza:

Variátorból polini speed controll vagy malossi multivar.

Egy sport kipufogóval együtt megfelelő görgőkkel ki lehetne hozni belőle elég szép gyorsulást és kb valós 90es végsebességet

2012. jún. 3. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
megfelelő görgőkkel. ez mit jelent?:) nem értek túlságosan hozzá
2012. jún. 3. 21:12
 7/8 anonim ***** válasza:
azt, hogy megfelelő súlyú görgőkkel (röpsúlyokkal), ugyanis ezek súlyától függ, hogy milyen fordulaton vált felfele a motor (fokozatosan, mivel fokozatmentes cvt automata), a túl nehéz, és túl könnyű sem jó, megint a motortól függ, hogy majd az adott kipuffal mien fordulaton adja le a mex telj.-t, próbálgatni is lehet de aki összerakja neked, az sztem tapasztalatból tudni fogja hogy milyen kell bele
2012. jún. 4. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Gianelli extra vagy silencers:)

Ezeket használtan is kaphatsz (mondjuk ma már mindent) egy 20as körül.

2012. júl. 27. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!