Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Simsonon karburátorán ki van...

Simsonon karburátorán ki van kopva az alapjárat állító menete ezért vagy kirázodik a csavar vagy pedig magasabb alaplapjárati fordulatszámra tudom állítani. Okozhat-e gondot ez az esetleges többletfogyasztáson kívül?

Figyelt kérdés

2012. jún. 3. 13:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem se volt benne mert elvolt kopva a menet.... Állandóan pettingelni kellet a gázkarral piros lámpánál.. ja meg könnyeben eldugul anyi bajod származhat belőle.. motor nefog károsodni :)
2012. jún. 3. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Theorba ***** válasza:
A képlékeny gumiradír a te barátod.
2012. jún. 3. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Megbízhatatlanná válik (hiszen nem tudhatod, mikor lazul ki annyira, hogy használhatatlan lesz), a feleslegesen magas alapjárat miatt nagyobb eséllyel melegszik túl a motor. Vagy ha a másik oldalról nézzük, jobban oda kell rá figyelni, hogy ne melegedjen túl, adott esetben sűrűbben meg kell állni vele "pihenni".

Szerintem a hajtókar, a főtengely sem örül a feleslegesen sok forgásnak.

2012. jún. 3. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Melegítsd fel a motort üzemmelegre.

Vedd ki a csavart, cseppents rá egy kicsi menetrögzítőt. (tényleg keveset)

Csavard vissza a csavart, állítsd be a megfelelő alapjáratot, és utána állítsd le a motort.

Várj míg megszárad a manetrőgzítő, és ha minden jól megy akkor nem lazul ki.

2012. jún. 3. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hová tűnt belőle a rugó, ami pont a fixálást szolgálná?
2012. jún. 3. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat a radírost megpróbálom, beragasztani nem szeretném menetrögzítővel mert ha mégis állítani kell akkor leszek bajban. A rugó amit az #5 kérdez az pedig valóban fixál ha a menet nincs annyira kikopva, hogy ki tud esni a csavar....

Közben én arra jutottam, hogy mi van akkor ha leszedek a csavarnak abból a végéből ami emeli a súbert [link] ? Ilyen van benne egyébként+a rugó.

2012. jún. 6. 09:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!