Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek meg éri a Bmw 120...

Szerintetek meg éri a Bmw 120 d meg venni? 2006 kiadas,140 000 km . kinézet szerintetek? Esetleg tapasztalatok vele?! Thx elöre is 23 F

Figyelt kérdés

2012. jún. 6. 11:47
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem az MTA gondozásában megjelent "A magyar helyesírás szabályai" c. könyvre érdemesebb lenne beruházni.


Megéri-e? Pénzt nem fog termelni, nem egy haszognépjármű, sőt, ez egy prémium autó, nem olcsó fenntartani.

140.000 kilométer? Ebből mi mégis mit szűrjünk le? Lehet hogy visszatekerték, lehet hogy csak autópályán használták, lehet, hogy ez alatt a futásteljesítmény alatt négyszer összetörték.

Kinézet? Szerintem csúnya, mint minden BMW, a barátnőm szerint meg szép, mint minden BMW. Nem tudom, hogy neked tetszik-e.

2012. jún. 6. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
1 nem magyarba elek 2 nem valami fenyes a magyarom Bayern ben elek szoval a nemetet mondhatom anyanyelvenk. nem kell rögtön lenezni a masikat. de azert koszonom a valaszoakt. nekem bejon az auto
2012. jún. 6. 12:14
 3/7 anonim ***** válasza:
akkor ne irj magyarul. a magyarba olaszba akármibe a halálom épeszű ember nem mond ilyet... amugymeg az egyes bmw az a kategoria h nincs angyon sok pénzem de bmw-t akarok venni nembaj h nincs stilusom de lesz egy kis bmw-m. más meg azt látja h jéé bmw-je van fasza gyerek. az aki meg egy kcisit is ért hozzá körberöhög.
2012. jún. 6. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nezd,nem az a lenyeg h mert bmw lehet toyo merc barmi nem izgat nekem ez tetszik ilyet veszem es kesz.nem is az a lenyeg h ööö nezd mar bmw hajt fasza gyerek stb.csak kitarto es jo autot szeretnek venni.es az unokatesom ajanlotta aki mar 20 eve bmw hajt. nem tudom mit kell rogton negativ gondolatokat meg osztani.... mikor csak 1 normalis kerdest kerdeztem igaz nem helyesen le irva de akkor is.
2012. jún. 6. 12:27
 5/7 A kérdező kommentje:
kul a 320 as lett volna a valasztas de a hatso resze nem tetszik igy a 120 d mivel sportosabb. arba 1 szinten vannak. 9000€ tol
2012. jún. 6. 12:31
 6/7 anonim ***** válasza:
Inkább regisztrálj be a www.bmwfanatics.hu weboldalra. Ott tapasztalatokat is olvashatsz róla.
2012. jún. 6. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm
2012. jún. 6. 14:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!