Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Yamaha yz 125 2t-t vagy...

Yamaha yz 125 2t-t vagy Yamaha yz 250 4t-t válasszak?

Figyelt kérdés

Motor vásárlás előtt állok. 1 évet gokartoztam és 5 évet quadoztam. Most pedig crossozni szeretnék elkezdeni. Olvastam már pár tesztet de még nem igazán vagyok biztos abban hogy melyiket válasszam..

Ami FONTOS hogy nem versenyszerűen hanem endúróként szeretném használni.. Melyik érné meg nekem jobban? Gondolom ha endurózok akkor nem kell olyan sűrűn szervizelni, és kevesebbet is kell rá így költeni..


Végezetül még azt szeretném megkérdezni hogy 1 üzemóra kb. hány kilométert jelent?


2012. jún. 6. 17:34
 1/1 anonim ***** válasza:
1üó kb 100-120 km nek felel meg szerintem endurozni 4 utem (de ugye kinek a pap kinek a paplan) sokkal nyomatekosabb es kevesebbett eszik. Bar felujitani dragabb de nekem is 4t van ( XT600 ) remelem)tudtam segiteni
2012. jún. 20. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!