Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » BMW 7 E65 VAGY MERCEDES S W220?

BMW 7 E65 VAGY MERCEDES S W220?

Figyelt kérdés
melyik a jobb, melyik éri meg jobban?

2012. jún. 6. 18:33
 1/7 audiofly ***** válasza:

BMW, ugyanannyi a fogyasztásuk de jobb sokkal .. ilyen kategóriába meg gondolom lesz*rod az alkatrészek mennyibe kerülnek.. de kb. azonos kategória.

[link]

[link]

itt tudsz olvasni róluk te is :)

2012. jún. 6. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Egyértelműen a 7-es BMW!

1: Modernebb kinézetre,

2: Nem a kisebbség "krvázós mercije", egyébként majdnem mindegy, amelyik jobban tetszik. Mindegyik jó,szép,tartós,erős. Nekem 745d-m volt, esőben kezelhetetlen, de amúgy nagyon élvezetes! Most 2010-es 730d-m van és ezzel el is árultam, hogy bevállt-e:)


Sok sikert hozzájuk!

2012. jún. 6. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Köszönöm a válaszokat én is a BMW felé hajlok, de egy kicsit a Merci felé is, szívem szerint vennék mindegyikből 1-1-et, de a forma miatt lehet a 7 lesz.

2012. jún. 7. 05:36
 4/7 anonim ***** válasza:

Audi A8.

Esetleg Phaeton.

Szerintem.

:o)

2012. jún. 7. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Főzős Laci ***** válasza:
Vigyázz,mert ezeknek az autóknak a javítási költsége szinte csillagászati!persze,ha van zsé,és van jó szerelő,szervízes ismerősöd,akkor ok.Egy Mercedes kuplung csere akár 400-500 ezer ft-be is kerülhet;egy Opelé Pl.:120-150.Na ez a lényeg.Mondjuk,ha egy Merci igazán karban van tartva,akkor több évtizedig hű társ!
2012. jún. 7. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat!
2012. jún. 7. 14:46
 7/7 anonim ***** válasza:
énis a hetest javasolnám, mivel a w220-ról azt mondják h nem sikerült olyan jol mint az előtte /utánna lévő széria, megbizhatatéan az elektronikája (gondolom a megszokotthoz képest)
2012. jún. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!