Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen sztoritok van rendőrökről?

Milyen sztoritok van rendőrökről?

Figyelt kérdés
Jöhet minden, rendőr-szivatása, bénázás, túlbuzgás, kötözködés velük, kötözködő rendőrök, üldözés,....

2012. máj. 30. 21:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
76%
Mocival megállítottak és van a blokkon egy tábla amire az van irva h oil 750cm3 vagyis h mennyi hajtóműolajjal megy a vas. Nah jóliskolázott rendőrünk newm hitte el a 125 ösömre h annyi és meg volt győződve róla h ha oda van irva akk 750 es a gépem XD
2012. máj. 30. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
:D mintapéldányok gyülekezete a rendőrség...
2012. máj. 30. 23:08
 3/13 anonim ***** válasza:
34%
Hogyne lenne:D 1000-res GSXR el mentem rendszám nélkül , épp mértek , odamentem és nyelettem egy kis füstöt:D aztán ki egykerékre elindultam , és utánam se jöttek..:D
2012. máj. 30. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
engem elkezdtek kergetni 3-an egy Focus kombival, én meg egy 2005-ös Yamaha R1-el voltam, rendszám felhajtva:D Pedig nem is mentem gyorsan, de nem csípem őket, meg különben is jobb ha kerülik a bajt, mert be tudok rájuk pörögni elég hamar!:DDD
2012. máj. 31. 00:28
 5/13 anonim ***** válasza:
47%
Ejj, de vagány gyerekek vagytok... Csak nem értem, hogy Édesanyátok miért nem tanított meg titeket normálisan viselkedni...
2012. máj. 31. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
66%
Tuti rendőr:D
2012. máj. 31. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
65%

Te meg tuti idióta vagy:)

Amúgy nem vagyok rendőr. Csak azt sajnálom, hogy kicsit tényleg hülyék. Nem értem miért nem követik nyomon ezeket a beismerő vallomásokat, amiket ide írtok a fórumra.

IP cím alapján van egy valós címük -> nyilvántartással összevetni, hogy azon a címen kinek van a kommentben említett gépjárműve -> kérdés nélkül küldeni a csekket, első alkalommal még csak a legalacsonyabb büntetési tételről.

Mindjárt meggondolná minden hozzátok hasonló bumburnyák, hogy eldicsekedjen-e a "hőstetteivel". Ez visszatartó erő is lenne, hiszen ha nincs kinek elmondani, akkor értelme sincs csinálni, szóval abba is hagynátok:)

2012. máj. 31. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Ez megint egy marhaság. Én már azóta régen más kontinensen élek, szóval felőlem küldjék IP cím alapján.

De egyébként milyen marhaságot találnátok még ki, hogy megbüntessék az embert? Én azt találnám ki, hogy a rendőri intézkedéseket minden esetben bíróságon kellene kitárgyalni, mint Amerikában és a rendőrnek bizonyítania kell azt, hogy tényleg jogosan büntetett!

Egyébként nem cska a rendőrökkel van a probléma hanem a sok Magyar idióta emberrel (itt most nem akarok újjal mutogatni, úgyis tudja mindenki, hogy kikre gondolok), mert ez az egy ami élteti, hogy a másikat elnyomjuk, azzal kib@sszunk, és ha neki valamilye jobb mint az enyém, akkor azt lesz@rozzuk és feljelentjük, hogy elvegyék, megbüntessék rájárjanak a nyakára!


Gratulálok a kötözködő egyénünknek biztos lehet benne, hogy nagyban hozzájárult már pár ember jó napjának elrontásához!<-Tipikus Magyar

2012. máj. 31. 16:59
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Engem jól megszopattak.


Üdv,


Zsanett

2012. máj. 31. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Ez most eléggé kétértelmű dolog:D Tudom, rossz az aki rosszra gondol... Mi a sztori?
2012. máj. 31. 21:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!