Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Aprilia rs 50, tuningoltat...

Aprilia rs 50, tuningoltat vagy originalt vegyek?

Figyelt kérdés

Gondolkodom az rs 50-en és érdekelne a véleményetek. Néztem 80as hengerrel meg chip tuning kipufogó stb. De azt írták több helyen, hogy a sok tuning miatt csökken az élettartama a motornak. Vélemények?


Előre is köszönöm a válaszokat!



2012. jún. 7. 15:07
1 2
 11/14 Gunirs50 válasza:
Nekem RS50 van.Tuningolatlan szűz motor.Én 110kg vagyok és alattam megy 90-95öt GPS szerint.Fogyasztás szigorúan 3 liter alatt és ez tény.
2013. júl. 9. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
0%
utolsó, tudod ki hiszi el, de vagy analfabéta vagy egy hazudós csics.ka ezek az adatok abszurdak senki nem hiszi el még te sem ha értenél hozzá
2013. júl. 25. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
Ki az a marha aki szerint a Rieju kínai szar? Az egy spanyol motor és eléggé jók. Nekem egy Rieju RS 1-em volt 2002es eléggé leharcolt volt amikor vettem, felújítottam, mindenfajta fojtást kiszedtem belőle... A Km/h óra nem működött rajta, de GPS-el mérve könnyedén ment 90Km/h-val. Mindenképpen olyat kell venni, amin nincsen tuning. Mert valóban nem tudhatod h ki rakta össze és hogyan
2014. júl. 7. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
úúristen, ez aki a 15literes fogyasztást irta ez biztos nem normális, már ne haragudj meg :D nekem 80ccm hengerem van, 19-es karbival, 110-es főfúvókával (!!!), rezóval, meg sok egyéb, és tudod mennyit eszik ? csukló függő, de egyszer evett 4,6-ot mer szarul volt beállítva a karbi, azóta 4 a max
2014. aug. 17. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!