Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen lenne ha egy suzuki...

Milyen lenne ha egy suzuki swifttel közlekednék egy amerikai úton?

Figyelt kérdés
Mennyire néznének furán, ha amerikai utakon meglátnának egy ilyen papírautót mint a suzuki?
2012. jún. 7. 15:58
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem néznének furán. A Swiftnek volt amerikai verziója is, Geo Metro néven. És arrafelé sem mindenki ötméteres V8-as tepsikkel közlekedik, vannak kisautók is, csak kevesebb, mint mifelénk.
2012. jún. 7. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Jól írta az előző. A Geo Metro annyiban volt más hogy az első lámpája be volt süllyesztve, és általában autómata váltós autók voltak. Ott ezt inkább anyunak bevásárló autónak, kölyköknek első autónak vették. Tehát ott családi autónak használták, mint nálunk oly gyakran.
2012. jún. 7. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Én inkább arra lennék kiváncsi, hogy mit szólnának arrafelé egy Kispolski-hoz.
2012. jún. 7. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Itt a kutyát nem érdekli, hogy mivel közlekedsz, lehet az kispolski, lada, vagy swift. Teljesen mindegy. Az, hogy nem mindenki jár 5 méteres dögökkel sem teljesen igaz, mert aki nem 5 méteressel jár az 4.9méteressel! Egyre több egyébként a német autó, pl, A4,Passat és rengeteg a Jetta, tehát ezek számítanak a kisautó kategóriába. Ha valaki Smart-al "legénykedik" itt kiröhögik, hogy rokkantkocsija van...

Egyébként szarul éreznéd magad, amikor 120-al elmegy melletted a kamionkonvoj, meg a magasított Ford F350, vagy egy GMC Yukon XL és inkább vennél egy amcsi dögöt!

2012. jún. 7. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Csakhogy nem fog melletted kamion konvoj elhaladni 120-szal, mivel általában 55 mérföld a sebességhatár a tehergépjárműveknek és ha itt élsz akkor bizonyára tudod te is, hogy betartják.


Üdvözlet San Diego-ból!

( Éltem Texasban, Minnesota-ban is, ott is 55 )

2012. jún. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Tennessee-ben Speed Limit 70 és nyugodtan előznek 70-75 mph-val. Hidd el, havi szinten 7000 mérföldet megyek, találkozom ezzel-azzal...

Üdv, Nashville, TN-ből!:)

2012. jún. 8. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Floridaban , st.agustinbol mentem daytona beachre, 65mph a sebesseghatar ,kozepso savban mentem ennyivel, kulso es belso savban is megelozott egy-egy kamion egy idoben,akik utolertek egy elottem haladot - szep latvany volt,3 sav,3 bohom nagy kamion egymas mellett (fotom van rola,ha erdekel valakit) , Orlandoban pedig lattam suzuki sx4-et , szoval nem lenne semmi gondod a stifttel sem
2012. jún. 8. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Nem hittem volna hogy ennyien írnak amcsiból. Kicsit azért jobb lehet ott élni, nem?
2012. jún. 8. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Ha van munkád és egészséges vagyok akkor frankó. Ha valamelyiket bukod akkor könnyen sz@p@ágra jutsz.


CA-ban 65 Mph a "freeaway" általában és 75 Mph a max SZEMÉLYGÉPJÁRMŰVEL. Én itt még nem láttam száguldozó kamiont. Viszont zsír, hogy piros lámpánál kis ívben kanyarodhatsz jobbra! Ha nem jön semmi. Ez nekem furcsa volt. Igazából itt nagyon "elpics@zták" az amerikai autópiacot, főleg távolkeleti cuccok szaladgálnak itt, határozottan kisebbségben vannak az amerikai autók. Mondjuk Nevadában már picit másabb az arány, lehet, hogy szárazföld belsejében már a V12-ek uralkodnak, arra nem jártam. Keleti partot sem ismerem ( Miami, Orlando ) majd a kollégák nyilatkoznak.

2012. jún. 8. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
*vagyok - vagy
2012. jún. 8. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!