Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van olyan aki nem veszi meg...

Van olyan aki nem veszi meg 3000. -ért autópályamatricát a 4 napos helyett? (mivel az már nincs)

Figyelt kérdés
Sztem irreálisan sok magyarországhoz képest ha hétvégén lemegyek a balatonra akkor még plusz költség 3000!?

2012. jún. 7. 20:32
 1/6 anonim ***** válasza:

Off:

Viszont, ha két egymást követő hétvégén mész le a balatonra, akkor spóroltál egy ezrest...

2012. jún. 7. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

és miért muszáj autópályán menni? van főút, meg másmilyen út is, csak esetleg 1 órával tovább utazol.

ha sietős kedvében van az ember az más, de lehet menni mindenhova pálya nélkül

2012. jún. 7. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Első hozzászolónap írom ha két egymást követő hétvégénm egyen 4 napossal 2800 ft lenne így 3000 akkor hol sporoltam?
2012. jún. 7. 21:04
 4/6 anonim ***** válasza:

Utolsó áron 1650 volt a 4 napos matrica ára, az két hétvégével számolva 3300 ;-)


Hogy ON is legyek, biztos sokan vannak akik nem veszik meg ennyivel drágábban a matricát, de nem tartom valószínűnek, hogy ez 10-15%- feletti lenne.

2012. jún. 7. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
En nem vettem meg eddig , a regi 3-ason mentem mindig,amikor pestre kellett , kb fel oraval hosszabb csak - dogoljon meg az osszes nyomorek torvenyalkoto,aki megszavazta es aki ugy kommunikalja,hogy ez mennyire jo is lesz nekunk .
2012. jún. 8. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Egyetértek az elöttem nyilatkozóval és az is dögöljön meg aki kifizetteti velünk a benzinben az útadót és még plussz autópályamatricában is!
2012. jún. 8. 22:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!