Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 125 ccm 4T motor megállás...

125 ccm 4T motor megállás után bedöglik, mi lehet a gond?

Figyelt kérdés

Hátha tudtok segíteni.

Van egy 125 ccm 4T 8KW motrom és a következő a problémám vele.

Megyek vele az utolsó sebességi fokozatban tegyük fel 7O-el.

Aztán megállok teljesen közepes fékerővel kb.

Amikor megálltam abban a pillanatban a motor bedöglik.

A karburátor melléklevegő csavarja és a súbertű ugyanúgy van beállítva mint egy másik ugyanilyen motron de az nem csinál ilyet.


Tehát megyek 5.-ben gáz félig ráhúzva majd ha kuplungot behúzom és akkor visszaengedem a gázt 2-3 másodpercre rá bedöglik mire megállok.


Min állítsak hol keressem a hibát?


Így megyek tegyük fel egy kereszteződéshez 5O-el majd kuplung fék és mire megállok és visszapakolgatom fék közbe a sebességet 1.-be odaérek a kereszteződéshez és akkor bedöglik. :\


Ja! És olyankor nem is tudom beindítani bárhogy próbálkozok!


Várni kell kb 2O másodpercet mire próbálkozhatok beindítani majd rúgok vagy startolok rajta 3-at és akkor beindul.

Semmikor máskor nem döglik be csak ilyenkor.


2012. jún. 8. 22:59
 1/2 anonim válasza:

Hát én úgy tanultam, hogy eloszor a gázt kell levenni, mejd kuplung aztán váltás.

Esetleg állítsd az alapgázt foljebb.

2012. jún. 19. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
alacsony az alpjárat nekem a simsonon is ez volt
2012. jún. 19. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!