Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Renault Clio első autónak?

Renault Clio első autónak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Néztem Renault Clio-at 300.000Ft-ig, kettőt néztem ki:


[link]


[link]


Az első öregebb, de viszont kisebb a motorja így a fogyasztása se lehet olyan nagy (Mai benzinárak mellett) ebből jön a kérdésem, mennyit eszik? De ebben semmi extra nincs míg a másikban van 1-2 dolog (pl: El. ablak) de az elsőben van Tetőablak, ami számomra nagyon jó komfort érzetet ad..:D


Nos szerintetek? Megéri egy ilyen autó? Nekem nincs szükségem nagy sebességre... BP-n cirkálni lenne csak.



2012. jún. 9. 11:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Kezdésnek itt-ott lekoccolni, meghúzni, letörni tökéletes mind a kettő! Nem baj ha viszel magaddal valakit, aki lehetőleg ért hozzá valamit. Több szem többet lát ugye, és nézd meg mind a kettőt!
2012. jún. 9. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én az elsőre szavaznék, de mindenképp vizsgáltasdd be egy szervízben, hogy milyen állapotban van, mert szinte biztos, hogy költeni kell majd rá a közeljövőben - nem árt ha tisztában vagy azzal hogy mennyit.
2012. jún. 9. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szerintem első kocsinak tökéletes választás. Ha figyelnek rá, akkor egész megbízható a típus, plusz ha valami meg is hibásodik rajta olcsón található cserealkatrész. Az 1,2-es körülbelül 6 liter körül fogyaszt, az 1,4-es kb. 1-1,5 literrel többet. (Nekünk egy 1,4-es volt a családban) Én egyébként az 1,4-est választanám a jobb felszereltség és a későbbi gyártás miatt. 19/F
2012. jún. 9. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Szerintem is tökéletes első autónak. Végre valaki aki nem Suzuki Swifteket néz. Egyébként az elsőt venném, oké, hogy csak 92-es évjáratú, de azt 170 ezer ft készpénzért simán elviheted. De persze élőben alkudj ennyit, miután elmentél megnézni az autót. A második is jó, de annak olyan nyomi az összhatása, tök gagyi, az első szép kultúrált.
2012. jún. 9. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
20%
Kitűnő választás, hogy egy életre megutáld a francia autókat!
2012. jún. 9. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Napkiraly ***** válasza:
szerelés tekintetében ganéj, pl váltórudazat alulról van rögzítve
2012. jún. 9. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

háát, méregzöld autó ingyen sem kéne, de azért az a szervó jól jön parkoláskor.

még ha kicsit drágább is a gép.

2012. jún. 9. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Napkiraly ***** válasza:
vezettem ebből 1,8-ast, durván ment. Viszont abban szíjat cserélni :D 3-4 cm van a karosszériától
2012. jún. 10. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nyugodtan vegyed valamelyiket, tökéletes lesz, és nem kell félteni nagyon!


Én a másodikat venném. Magasabb felszereltség, nagyobb motor, sokszor komolyabb anyagokkal is jár!

Lehet az 1,4-es nem enne többet városban, mert "erőből" tudnád vezetni az 1,2-eshez képest! Meg a színe is szép!

2012. jún. 11. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Hát nekem semmien tapasztalatom nincs autóbol.. szóval ez lenne így elsőnek..nekem valamiért az elsőhöz húz a szívem.. pedig abban nincs annyi minden, mint a másodikban..


1.2-es motor 5-6L/100km.. az jónak számít?

2012. jún. 11. 14:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!