Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 1994 körüli Mercedes S coupéka...

1994 körüli Mercedes S coupékat imádom. Ezek manapság romhalmazok már, vagy vannak köztük kitűnő állapotúak? Drága az alkatrész bele? Inkább messziről elkerüljem? És a CLK-k?

Figyelt kérdés
A másik, ami nagyon tetszik, azok a Mercedes CLK-k. Ezekről jobb a véleményetek? Ez már könnyebben fenn is tartható.
2012. jún. 9. 13:06
 1/3 anonim ***** válasza:
99-es CLK 200-asom van. Nagyon szeretem, a 2 ezres motor ellenére nagyon jól megy, pillanatok alatt 100-on van és kényelmes hosszútávra is. Ha elromlik valami, sokba kerül, de alapjában megbizható autó. 2 éve használom, eddig közel 40 ezer km és nagyon birja a kiképzést. Első autónak lett véve és már mentem bele kb 30 tereptárgyba. Automata váltós az enyém, megeszi a 12 litert, meg gumiztatni, fékbetét meg egyéb alkatrészek drágák, dehát akinek nem éri meg, az vegyen Suzukit! Én bátran ajánlom. Sport kiadást végy, annak szélesebbek a hátsó felnijei és igy jobban néz ki!
2012. jún. 9. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Én is automatát szeretnék. :) thx :)
2012. jún. 9. 13:48
 3/3 anonim ***** válasza:
sel mercit is biztos találsz jó állapotút, meg sl-t is, csak annak az ára is ennek megfelelő, meg az ilyen nagy dögöknek nyilván nem a vételárban merülnek ki a költségei, az a kisebbik része..., ha tetszik a clk is, én inkább azt javasolnám
2012. jún. 9. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!