Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ezek közül melyik moci a...

Ezek közül melyik moci a gyorsabb?

Figyelt kérdés

-Simson S51/1

-Yamaha Jog

-Honda Dio

-Simson Schwalbe

-Yamaha BWS

És melyik gyorsul a leggyorsabban?Melyik mennyit kajál?:D



2012. jún. 10. 17:21
 1/7 anonim ***** válasza:
63%

tipikus hülyegyerek felfogás.

melyik gyorsabb, melyik gyorsul jobban...


homokozz még pár évet az oviban!

2012. jún. 10. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
a jog, és a honda dio gyorsul legjobban sztem, utána a bws, és végül a simson. Végsebességre egy jó állapotú s51-es simson elvileg megy 70-75-öt is, ezzel kb pariban van a bws-el, a dio, jog meg az ilyen kistestű robogok 60-65-öt mennek végre. fogyasztásra sztem nincs nagy különbség
2012. jún. 10. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A Honda Diot legyorsultam a Simsonommal.
2012. jún. 10. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én is gyorsultam már le robogót Simsonnal. Gyári mind a kettő.

Egyébként egy gyári, jó állapotú simson 75-öt nem fog menni, max óra szerint. Márpedig az óra az fölfelé csal. Az enyém 15-ös lánckerékkel 62-őt megy GPS-el mérve. Az ilyen gyárilag 75-öt megy duma elég nagy böszmeség...

Ja és a robogó órája is csal.

Ja hogy a kérdésre is válaszoljak. Ezeknek a robogóknak nem tudom a gyorsulását és a végsebességét, de a Schwalbe-t az S51 lehagyja. Már persze ha az S51 4 sebességes.

Egyébként beállítás kérdése is, és áttétel kérdése is. Szóval bármi megtörténhet. Például egy Schwalbe 14-es lánckerékkel gyorsulásban odaver például egy 16-os lánckerékkel szerelt S51-nek. Ugyan ez fordítva is igaz. JA és S51 2-2.5 liter benzinnel el van.

2012. jún. 10. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
én óra szerinti sebességre gondoltam, a robogónak is csal az órája, ugyh,a lényegen nem változtat, a 75 lehet h tulzás, de a 70 autóak az órájával lett mérve 1x, ami szintén csal de azért tán pontosabb, persze a szélirány meg miegymás egy ilyen kis gépet eléggé befolyásol, de akkor is..., jó állapotú diot, vagy jogot, amiben minden klappol, megfelelő súlyúak a gör5gők, stb, azt nem gyorsulsz le simsonnal, még ha 4 sebességes is, ezis böszmeség...
2012. jún. 11. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
3 gangossal hagytam ott. A 3 hangos jobban gyorsul, mert nincs akkora megszakítás a sok váltással.
2012. jún. 11. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Az lehet hogy nincs annyi megszakítás

(az a pár tized másodperc). De mekkorát ejt a váltó? Mész a háromsebességessel: víííííííííí (berakod 3-ba) bőőőőőőő.

De mondom sok múlik a beállításon is, illetve azon hogy mennyire kopott már a motor.

2012. jún. 11. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!