Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Motorra rakott led csík miatt...

Motorra rakott led csík miatt büntetnek a rendőrök?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 19:08
 1/8 SWIFT válasza:
Rendőrtől függ én biztos lesz@rnám :D
2012. jún. 10. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ez is olyan dolog mint az autó... Tesco parkolóba mehet, de közúton nem. Nagyban rendőr függő a dolog és attól is függ, hogy hol, mert Budapesten nem biztos h annyira elnézik mint más városba avagy vidéken. Motoron hova szeretnéd tenni a LED-et?
2012. jún. 10. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Elképzelem a szitut..XD



"felszólítom,hogy azonnal távolítsa el a motorkerékpárján nem rendszeresített hosszúkás fényforrást,mert intézkedés alá vonom"xddddddd


Am sztem pont lesz@rják

2012. jún. 10. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
lámba búra csíkja mellé szeretném :)
2012. jún. 10. 20:01
 5/8 anonim ***** válasza:
#2 vagyok. Attól függ milyen színűt. Talán a fehérért nem szólnak de piros kékért szerintem igen vagyis azt nem néznék jó szemmel. Nagyon rendőr függő a dolog :)
2012. jún. 10. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hideg fehér színben lesz.. kéz közelbe rakom a kapcsolót és ha rendőr van a közelben lekapcsolom azt ha kötözködik bizonyítsa be, hogy használtam :)
2012. jún. 11. 14:37
 7/8 anonim ***** válasza:
nem kell bizonyítania ha tiltott használni de mégis rajta van a motoron.
2012. jún. 11. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
távolsági világítás is van a robogón pedig segédmotoron nem lehet akkor azt miért nem bünteti??
2012. jún. 12. 19:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!