Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Angel eyes és dayline fényszór...

Angel eyes és dayline fényszórók legálisan beszerelhetők és használhatók?

Figyelt kérdés

Megfelelő E-jelzéssel ellátott, műbizonylatos termékere gondolok. Van akinek ilyen van?

Tapasztalat?


2012. jún. 12. 17:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
71%

Beszerelhetők használhatók de a rendőr megbüntethet érte műszakin meg nem megy át bármilyen jelzés van benne.

Műszakira vissza kell cseréltessed.

Nekem Angel Eyes van még nem szólt érte a rendőr.

De ha szemét rendőrt fogsz ki vagy megdugod a nőjét akkor megbüntet érte.

2012. jún. 12. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

köszönöm a választ :)


a gyári fényszóróbúra olyan szinten bemattosodott, hogy már polírozni sincs értelme, gondoltam veszek újat, ami jól is néz ki...

azért jó, hogy tele van vele a net de legálisan nem használhatom... akkor mégis hol lehetne? versenypályán meg a kertben? :D

2012. jún. 12. 17:23
 3/12 anonim ***** válasza:
56%

Elméletileg csak pályán meg otthon a birtokon vagy ha nincs akkor az udvaron....

Milyen autóba szeretnéd?

Xenont felejtsd el arra ugranak.

2012. jún. 12. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 WhiteLabel ***** válasza:
78%
magyarországon nem használhatod, minden máshol igen... itt sajnos ilyen okosak vannak, egyébként angel eyes nincse betűs úgy tudom.
2012. jún. 12. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
van egy gsi corsám, és hozzá szeretnék méltó fényszórókat :D
2012. jún. 12. 17:45
 6/12 A kérdező kommentje:
nem is akarnék én xenont, tudom hogy nem lehet mert nincs automata szintező meg lámpamosó (megjegyzem a fater kocsijában sincs, de gyárilag ott a xenon), elég nekem egy jó halogén is, igazából az tetszik benne hogy fekete a búra, a kocsi is tök fekete, a felnik is, szóval valami alternatíva? :D gyáriban fekete nincs...
2012. jún. 12. 17:46
 7/12 anonim válasza:
100%
Ha van hivatalos műbizonylatod a lámpára akkor a rendőr is és a műszakin is kussolnak, nem fognak cseszegetni érte. Nekem is van és egy szót sem szóltak.
2012. jún. 12. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
78%
A fekete hátteres jól mutat nekem is az van. :-)
2012. jún. 12. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ha a lámpa megfelel a rá vonatkozó szabványoknak és ezt a beleöntött E-jelzés, illetve műbizonylat is tanúsítja, akkor használhatod közúton. A műbizonylat nélküli, közúton nem használható lámpákkal meg azért van tele az internet, mert arra is van igény. Vannak, akik nem foglalkoznak vele, kit vakítanak el, csak legyen "éndzsölájz" a lámpában, mer' az menő. Elméletileg ilyeneket csak kiállításokon lehetne használni, de közúton is van, aki próbálkozik vele, több-kevesebb sikerrel. Van, hogy a minősítés nélküli lámpa sem rossz, de vannak köztük igen gyatra minőségűek is.
2012. jún. 12. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek a válaszokat!
2012. jún. 12. 22:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!