Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Aprilia vagy Yamaha?

Aprilia vagy Yamaha?

Figyelt kérdés
A mai nap szerelőhöz vittem az aprilia sr 50 street típusú motoromat, sokat filóztam még mielőtt megvettem én is, de végül az Aprilia mellett döntöttem, sok barátom dícsérte, de végül is szerintem ugyan olyan kb a két típus, mindegyik nagyon jó. A szerelő viszont azt mondta, hogy nagy marha lehetett aki azt mondta hogy az Aprilia is jó, mert szerinte Yamahát kellett volna vennem, ami sokkal jobb. Ilyen véleményt még nem nagyon hallottam, ti mit gondoltok?

2012. jún. 13. 17:18
 1/8 anonim válasza:

Szerintem arra gondolt hogy ugyebár az olasz motorokat többet kell szerelni, hamarabb elhasználódnak benne a dolgok.

A japán motorokkal pl: yamaha, honda kevesebbet kell foglalkozni, többet bírják illetve megbízhatóbbak.

De ne félj, az aprilia is nagyon jó motor.

2012. jún. 13. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igaza volt, Yamahák jobbak!
2012. jún. 13. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2012. jún. 13. 19:25
 4/8 dzsola ***** válasza:
nem igaz, nekem 2 apriliám volt egyik sza*rá volt tuningolva és ugy is elmentem vele 2 évet amiko katekoria váltás miat eladtam. APRILIA A KIRÁLY de a yamaha is jo
2012. jún. 13. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Helló!

Szerintem az aprilia meg a yamaha kb ugyanaz.

Alkatrészekben mindkettő gazdag a piacon és nem minden méregdrága hozzá.

Talán a yamahát azért istenítik jobban mert japán és azok mindig is csináltak jó mocikat.

Nos ha vadi új cuccról beszélünk tökmindegy melyiket választod.

használtban is tökmindegy mert mindkettőből ki lehet fogni jó állapotút meg rosszat is.

Szal ne bánkódj mert nem választottál rosszul.

Minden jót!

2012. jún. 13. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Az sr50 street piaggio blokkos. Nem rossz az, de lehet hogy a szerelőd jobban szereti a minarelli blokkos motorokat. A yamaha robogói minarelli blokkosak.

A régebbi sr50 is minarelli blokkos volt, a street az első piaggio blokkos, utána már új kasztnit is kapott.

2012. jún. 14. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Értem. Köszi! :)
2012. jún. 14. 09:44
 8/8 anonim válasza:
Én már nagyon régóta a Yamaha mellett vagyok, a szervízháttér tökéletes, a név kötelez és nagyon is jó, motorokból Honda, Yamaha, Kawasaki létezik amit valóban annak hívok, igaz a gyorsasági mellett vagyok, de az Aprilia ritkasz*r márka...Már elnézést.
2012. jún. 18. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!