Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Opel Astra H (1,6 bernzin...

Opel Astra H (1,6 bernzin vagy 1,7 dízel) Renault Laguna III (1,6 benzin vagy 1,5 dízel) Citroen C4 (1,4-1,6 benzin, vagy 1,6 dízel) Melyiket javasoljátok?

Figyelt kérdés

3-5 éves kategóriát szeretnénk venni. Az Astra áll legközelebb a szívünkhöz, de (állítólag) a Laguna és a C4 is jobban felszerelt ugyanabban az árkategóriában.


Melyik motorral jobb?



2012. jún. 14. 09:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Én akkoris az Astrát venném 1.7 CDTI motorral. Milyen árban gondolkodtok?
2012. jún. 14. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Max. 1,8 millió. Annyi van rászánva :)
2012. jún. 14. 10:46
 3/13 kiflitolvaj ***** válasza:
Mennyit mennél vele? Én mindenképpen benzineset vennék és a három közül az Astrát. Ha nem kocsikázol rengeteget, akkor inkább hagyd a dízelt. Kevesebbet fogyaszt, de amikor hozzá kell nyúlni, akkor sokkot kapsz az áraktól. A benzines egyébként is jobban bírja, de ha ragaszkodnál a dízel motorhoz, akkor a három közül még az Opelé a legmegbízhatóbb. Egy ismerősömnek van C4-e, nagyjából 100 ezer km után a kormány, váltó, ülések teljesen kikoptak, olyan a belseje, mint egy 400 ezret futott céges autó, egy ital nagyker flottájából. Astrám volt, egy 1.8-as benzines GTC, de semmi bajom nem volt vele, még ma is használnám, ha nem jön szembe az Insignia. A töréstesztje nagyon jó, többek között ennek köszönhetem az életem.
2012. jún. 14. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Évente max 10000 km-et szóval nem hajtanám annyira...
2012. jún. 14. 11:06
 5/13 kiflitolvaj ***** válasza:
Akkor ne is gondolkodj a dízelen. Én még a havi 5000-es átlagommal is benzinessel járok.
2012. jún. 14. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Egyetértek én is az előttem íróval.
2012. jún. 14. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Eleve a Laguna nem illik ide, hanem a Megane. Abbó vegyél 1,5 dCi-t, 86 lovas verziót, azzal nem lesz gondod, csak ne kannázz, stb. 4 literekkel eljárhatsz vele!!
2012. jún. 14. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Sajnos ennyi pénzért nincs Laguna, pedig messze-messze azt ajánlottam volna, sokkal komolyabb autó, mint a felsoroltak. Viszont vehetsz egész jó Meganet ennyi pénzért, akár dízelt, akár benzinest. A típus betegségeit régen megszüntették már az utolsó évjáratokra.
2012. jún. 14. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Opel 1,6 benzin, francia kocsit inkább ne vegyél
2012. jún. 16. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Már egy újabb versenyző is képbe került.


Mégpedig a Ford Focus második generációjának "ráncfelvarott változata, amelyet a rendőrség is használ. Csak én a sima 5 ajtóst választottam, nem a kombit...

2012. jún. 20. 08:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!