Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Simson után Kawasaki zxr 400?

Simson után Kawasaki zxr 400?

Figyelt kérdés
mentem már 600 asaal 1000 res sel kb 2 hónapig szóval 1-1 hónap volt és baleset mentesen és ÉSSZEL :) nagy a motoros ismi köröm meg a családom is motoros ők azt mondják hogy nem ártana előtte egy mz etz 250 de nekem a 2t ből elegem lett forgatni kell hogy legyen nyomaték hamar el lustul nem úgy minta 4t hogy hamar össze szedi magát és nem kell vissza pakolgatni állandóan és ezt lehet motor fékezni is a 4t t :))szóval nem meg dögleni akarok csak tempóból motorozni hogy szerpentínen legyen erő . meg mivel 25 éves vagyok így jobban illik hozzám egy sport motor mint egy mz mega stílusom is nem szoci motor hoz való ha nem sportos:))
2012. jún. 14. 22:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Nyugodtan mehetsz szerintem. Akár ezressel is vagy amire pénztárcád engedi.

Minden fejben dől el - ez az én véleményem.

2012. jún. 14. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

"nem meg dögleni akarok csak tempóból motorozni hogy szerpentínen legyen erő"


Azok sem meghalni akartak, akik meghaltak. Csak mégis meghaltak, mert volt erő a szerpentinen - több, mint amit kezelni tudtak volna.

2012. jún. 14. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
hát ezzel én is így vagyok hogy bent dől el :))meg,hogy városban lassan körül tekintően akár milyen nehéz is megállni hogy ne húzam neki mert ugye minden motoros nak a kedvenc alk része a gáz kar kuplung kar és a váltó:)) szóval simsonos korszakom az kb 16 éves koromra nyúlik vissza azóta csak a simon a gyári 51es majd cserélve lett 70 es re 90 es henger szett hozzá véve ... sokat is terepeztem mert ugye a terep meg tanít motorozni az alapokra ha meg csúszik hogyan reagálj stb stb de azért kicsit még tartok tőle mert a 600 as is mikor meg indult az nagyon durva volt az ezredes ről ne is beszéljünk de mikor a gazdája uncsym barátja vitt vele mert a sajátja az ezredes gigxer akkor meg mutata a foga fehérjét a vas kb 5 mp alatt 0-200 on volt :)) de a simonhoz vagyok szokva azért volt furcsa csak de ha szépen bánok vele akkor majd össze szokunk :))
2012. jún. 14. 23:24
 4/14 anonim ***** válasza:

Ismerek olyat aki életében nem motorozott. Még simsonnal se. Aztán assze 500-assal csinálta a jogsit, utána meg 1000-es gépet vett.

Persze azt hozzá kell tenni hogy eléggé megfontolt embernek tartom. És persze azóta is baleset mentesen motorozik.

Tényleg fejben dől el a dolog. Legalábbis többnyire. A kivételben meg ugyanúgy meg lehet halni egy MZ-n is mint egy nagymotoron :(

2012. jún. 14. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
hát figyelj van 2 fajta motoros aki adrenalinból ki akarja motorozni az összes cuccot belőle szerpentinen meg vannak akik azért motoroznak amit ad szabadság érzást stb stb ugyan olyan ez mint az autósoknál 2 van egy elmebeteg 2 mega normális .
2012. jún. 14. 23:26
 6/14 A kérdező kommentje:
ez így van ahogy mondod az mz is sok embert át vitt a más világra .. nekem is van ilyen ismim aki sosem ült motoron és egyből rá az ezresre ás azóta is él motorozik baleset mentesen :)
2012. jún. 14. 23:28
 7/14 anonim ***** válasza:

Most hiába írnánk le 100-an, hogy ne, te akkor is megvennéd :D

Szóval nem tök mindegy akkor?! :-D

2012. jún. 14. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Mentél már? Azt írod vittek... Annak köze nincs hozzá kis barátom :-)
2012. jún. 14. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
23:59 es komizó olvasd már vissza mit írtam "barátom" hogy volt nálam 1-1 hónapig egy 600 as meg egy ezres egyik a kereszt apámé mert németbe melózik és elkértem tőle az ezres meg uncsym palijáé mert ő neki meg 2 van egy r1 mega gigxer :)) jaaj ímugy így van hiába de megveszem jövőhéten csaka jogsim várom hogy küldjék mert le járt múlt héten.
2012. jún. 15. 00:39
 10/14 A kérdező kommentje:
jaaj ímugy helyett jaja amúgy ....sorry
2012. jún. 15. 00:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!