Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Vajon igaz hogy meghaltak...

Vajon igaz hogy meghaltak autóbalesetben?

Figyelt kérdés
hallotam hogy egy házaspár meghalt autóbalesetben ugy haltak mrgy hogy egy repülőgép lezuhant az óceánba de a házaspár lekéste a repülőgépet de a házaspár is meghal autóbalesetben vajon ez igaz?
2009. júl. 4. 21:37
 1/7 anonim ***** válasza:
81%

Igen, igaz én úgy hallottam csak a nő halt meg.

A sorsunkat nem kerülhetjük el, nekik az volt megírva hogy mindenképp meg kell halniuk.

2009. júl. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
64%
Ilyesmi film a Végső állomás. Ott is pár fiatal túlél egy légikatasztrófát, de sorra halnak meg, úgy, ahogy a repülőn kellett volna nekik a robbnanás miatt.
2009. júl. 4. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
89%
Ezt én is hallottam... lekésték az Air France járatot, ami nemrég zuhant le, rá pár napra meg meghaltak autóbalesetben :S nagyon durva...
2009. júl. 4. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Idióta kis ovisok vagytok mind a négyen.
2009. júl. 5. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
83%
Tényleg durva... Még a hideg is kiráz ettől... Mint a végsőállomás...
2009. júl. 6. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
50%

te vagy az ovis !


ez mindenhol volt a tv be is.


szegények:(

2010. febr. 19. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
igen volt ilyen de csak a nő halt meg,biztos a férfinak még nem kellett meghalnia azért késték le.
2010. júl. 11. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!