Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyit fogyaszt egy Yamaha...

Mennyit fogyaszt egy Yamaha YZF426 cross motor normál körülmények között?

Figyelt kérdés
Endurózgatni szeretnék vele erdőben, érdekelne hogy egy teljes tankkal, szépen elpöfögve mennyit tudok vele menni km-be, vagy órába? És ha nem pörgetem agyon, szinte alapjáraton döcögök akkor üzemórába tovább bírja a henger, hajtókar stb., és körülbelül hány üzemórát tudok vele menni normál körülmények között? Köszönöm előre is a válaszokat.

2012. jún. 16. 10:56
 1/3 anonim ***** válasza:

ugyan annyit mint ha siratod nem a kimélésre lettek tervezve ezek verseny gépek.

olajat és olajszüröt is használatonként kéne cserélned ráadásul döcögni nem is tudsz vele mert alapjárata nincsen

Verseny motor arrol szól hogy hétvégén ki viszed a pályára és 5-10 ölyan kört mész vele mint az állat aztán haza viszed és kicseréled azt amit ki kell

2012. jún. 16. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

1. voltamés olyam 7 liter 100-on

és értek hozzá egyik haverom nak olyanja volt és ő sokat szenvedett vele szerintem vegyél enyi pénzért inkább egy papír nélkül drz400-ast

2012. jún. 16. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Óóó köszönöm az utóbbi válaszod, annyi jót hallottam a drz-ről hogy akkor azt fogok venni. :)
2012. jún. 16. 21:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!