Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Opel Astra H-ban a CD-lejátszó...

Opel Astra H-ban a CD-lejátszó lejátszik mp3 formátumot?

Figyelt kérdés

...vagy csak audio CD-t?

Hátha nem reménytelen, hogy kapjak választ erre a kérdésre... :)


2012. jún. 16. 12:43
 1/8 anonim válasza:
Igen
2012. jún. 16. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Több fajta fejegység is rendelhető volt hozzá, attól függ anno melyiket rakatták bele. Ha belerakod az mp3-s CD-t és nem köpi ki akkor igen. :)

Ha nem akkor marad az FM transzmitter-SD kártya megoldás, ötezerből kijön.

2012. jún. 16. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 kiflitolvaj ***** válasza:
Nekem rohad egy garázsban, szólj ha kell. A rohadàs persze idézőjeles. Rakattam bele navigációt a gyári fejegység helyére, így gyakorlatilag az alig volt használva. Sőt, ha esetleg GTC-d van, akkor van egy vadiúj szőnyeg szettem hozzá, mert a kocsi elhalálozott, mire megjött a cucc olaszból. Meg van egy gázpedálelektronika is:) Na jó, leállok:)
2012. jún. 16. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors válaszokat.

Igazság szerint azért kérdeztem, mert céges Astrával (2009-es szürke 1.4-es kombi, elég fapados felszereltségét tekintve) kell hétfőn egy elég hosszú útra mennem. (4 óra oda, 4 vissza, részben autópályán.) A rádiót már unom, ezért gondoltam, hogy közben cd-t hallgatnék.

Csak fogalmam sincs, hogy kezeli-e az mp3-at. Hétvégén most csak ezért nem tudok bemenni megnézni.

Át tudom konvertálni a cd-ket, de feleslegesen nem akarok ezzel foglalkozni. Majd kiderül hétfőn és legalább legközelebb tudni fogom.

2012. jún. 16. 13:30
 5/8 A kérdező kommentje:

Nem játszotta le. :(

Kiköpte valami olyannal, hogy hibás lemez.

2012. aug. 5. 20:58
 6/8 kiflitolvaj ***** válasza:
Most, hogy így mondod, nekem is csinált olyat valamelyik lemeznél. Úgy emlékszem, hogy nem mindegy milyen programmal írod ki, próbálkozz mással. Nem emlékszem már, hogy hogy lett jó, mert elég régen volt, de játszottam vele egy kicsit, mire sikerült.
2012. aug. 6. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
24X-es sebességgel írd, Verbatim lemezre, ha jól tévedek PowerISO-val, ha azzal sem játssza akkor nem támogatja.
2012. aug. 6. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Szerintem egész egyszerűen nem kezeli az mp3-at.

Ha jól rémlik, a középkonzolon csak egy CD30-as felirat van. Amelyik meg lejátssza az mp3-as lemezeket is azon CD30mp3 felirat van.

2012. aug. 6. 08:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!